Gebelikte grip ne iyi gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Eozlemtsn tarafından oluşturulan Gebelikte grip ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 442 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte grip ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Eozlemtsn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sonikiüç

Eozlemtsn

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar boğaz enfeksiyonu oldum hafif bademcigimde beyazlama gördüm. Evde nasıl çözüm buluyorsunuz bu duruma.?elma çayı yaptım kaynattim ama halsizligimde var hamileyken de ilaç icilmiyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar boğaz enfeksiyonu oldum hafif bademcigimde beyazlama gördüm. Evde nasıl çözüm buluyorsunuz bu duruma.?elma çayı yaptım kaynattim ama halsizligimde var hamileyken de ilaç icilmiyor
Geçmiş olsun canım tuzlu suyla günde 3 4 defa gargara yap burnuna da çek. Bol su ve c vitamini al inşallah ilerlemeden toparlarsın

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben elmayla limonu kaynatiyorum altını kapatip biraz ıhlamur koyuyorum sonra bı bardağa koyup bı kasik balla içiyorum boğazımı biraz yakıyor ama hemen toparlanıyorm çorbada çok iyi geliyor ben bu kış hep çorba abartmadan sadece bı bardak ıhlamurla iyileştim hep Sanada şifa olur inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar