Sorum var Gebelikte hemoroid acill🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Gebelikte hemoroid acill🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 448 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte hemoroid acill🥺
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ölüyorum resmen yaşayan var mı gebelikte hemoroid nasıl geçirebilirim evde aşırı ağrıyor ya
Ay çok geçmiş olsun inşallah kötü vallahi seni rahatsız eder hep canım benim evet birisi vardı hatta ameliyat ta olackti oldu da galiba görürse yazar emin değilim bn

Ölüyorum resmen yaşayan var mı gebelikte hemoroid nasıl geçirebilirim evde aşırı ağrıyor ya
Bende vardı canım doktor acil ameliyat dedi çok büyüktü kanamada yapiyodu seni çok iyi anlıyorum ama doktorum kullandığım ilaçları kestirdi demir ve kalsiyum bebek için kullandığım bazen onlarda yapiyomus öle dedi sonra genel cerrahi doktorum anesol krem ile daflon önerdi birde günde sıcak suya otur dedi 15 dk sabah akşam yaptım ve şuan çok şükür küçüldü cnm çok az kaldı darısı sana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun cnm stres olma acı baharatlı yeme

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Benim de oldu utanıyorsundur tahmin ediyorum ama evde geçmiyor, illa ki ilaç krem ya da operasyon gerekiyor.Ayrıca kafana göre oturma banyosu yaparsan erken doğum ya da enfeksiyon riski var.Mesela benim doktorum bakmıştı önce duşta üstüne ılık su tut sonra çıkınca soğuk tut demişti erken doğum riski vardı.

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bende vardı canım doktor acil ameliyat dedi çok büyüktü kanamada yapiyodu seni çok iyi anlıyorum ama doktorum kullandığım ilaçları kestirdi demir ve kalsiyum bebek için kullandığım bazen onlarda yapiyomus öle dedi sonra genel cerrahi doktorum anesol krem ile daflon önerdi birde günde sıcak suya otur dedi 15 dk sabah akşam yaptım ve şuan çok şükür küçüldü cnm çok az kaldı darısı sana

Evet doğru sendin cnm

En iyi çaresi sarımsak kuzum birkaç saat idare eder sarımsağı iyice dövüp suyunu pamuğa al ve o bölgeye sarımsak suyunu yedir eğer icerideyse sarımsağı 1 diş fitil gibi ağrı yapan yere yerleştir ilk başta cok açıyor ama dayan çünkü geçiriyor

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
En iyi çaresi sarımsak kuzum birkaç saat idare eder sarımsağı iyice dövüp suyunu pamuğa al ve o bölgeye sarımsak suyunu yedir eğer icerideyse sarımsağı 1 diş fitil gibi ağrı yapan yere yerleştir ilk başta cok açıyor ama dayan çünkü geçiriyor
Gerçekten mi ne kadar süre de geçirir peki ya inşallah geçirirse gerçekten çok dua ederim ya perişan oldum

Ameliyat oldunuz mu peki

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Canım bendede vardı doğurdum azaldı. Doktorum krem vermişti rahatlatmıştı. Birde suya oturma sakın o eski bir tedavi bu seferde vajinada bakteri oluşuyor ve vajinal enfeksiyona sebep oluyor. Ilık akan suya 15 dk poponu tut demişti doktorum benn15 dk hiç tutamadım ama banyo yaparken mesala popona sabitle duş başlığını o aksın dursun. Bunu dene sonra nasıl rahatlayacaksın.

Gerçekten mi ne kadar süre de geçirir peki ya inşallah geçirirse gerçekten çok dua ederim ya perişan oldum

Ameliyat oldunuz mu peki
Ben ilk gebeliğimde sorun yaşadım banada eşim söyledi o ameliyat olmuştu. Sarımsağı soyuyirsun 1 diş sarımsağı fitil gibi kullanıyorsun ilk başta bayağı bir yakıyor zaten yakması demek tedavi ettiği anlamına geliyor birkaç gün rahat ediyordum

Tüm sayfalar yüklendi.