Sorum var Gebelikte idrar enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubiss00 tarafından oluşturulan Gebelikte idrar enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 155 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte idrar enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Tubiss00
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tubiss00

Tubiss00

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba 21 haftalık gebeyim idrarımda enfeksiyonum çıkıyor bakteri üreyenden doktor akseft 500 mg antibiyotik verdi korkuyorum ne yapmalıyım sizce

yojjimbo

Kayıtlı Üye
rank
kullanmalısın. benim doktorum çok hassastı, her şey ol idrar yolu enfeksiyonu olma diyordu, çocuğun zekasından erken doğuma kadar etkiliyor

Tubiss00

Kayıtlı Üye
rank
kullanmalısın. benim doktorum çok hassastı, her şey ol idrar yolu enfeksiyonu olma diyordu, çocuğun zekasından erken doğuma kadar etkiliyor
Ay şuna daha çok korktum . Antibiyotikten de çok korkuyorum bebeğe bir şey olur diye ya

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba 21 haftalık gebeyim idrarımda enfeksiyonum çıkıyor bakteri üreyenden doktor akseft 500 mg antibiyotik verdi korkuyorum ne yapmalıyım sizce
Doktor zaten hamile olduğunu bilerek veriyor canım ilacı bende iğne kullanmış timn gebelikte antibiyotik mutlaka düzenli kullan

Tubiss00

Kayıtlı Üye
rank
Doktor zaten hamile olduğunu bilerek veriyor canım ilacı bende iğne kullanmış timn gebelikte antibiyotik mutlaka düzenli kullan
Öyle tabiki canım doktor biliyor ama antibiyotik olunca çok tedirgin oluyorum ya bebeğime bir şey olacak diye. O kadar su da içiyorum gitmedi enfeksiyonum idrarımdan bir türlü

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Öyle tabiki canım doktor biliyor ama antibiyotik olunca çok tedirgin oluyorum ya bebeğime bir şey olacak diye. O kadar su da içiyorum gitmedi enfeksiyonum idrarımdan bir türlü
Maalesef biraz zor gidiyor ama ilacını kullan su iç iç çamaşırı ni sık değiştir pamuklu giymeye bak

Tubiss00

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım başka çarem yok zaten içeceğim ama tecrübeli arkadaşlardan kullananlar varmı böyle durum yaşayan var mı siye sormak istedim benim ilk hamileliğim o yüzden çok korkuyorum bir şey yaparken

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar