Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu

• Konbuyu başlatan Maria
  • Toplam 24 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Maria tarafından oluşturulan Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,860 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Maria
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Maria
M

Maria

Guest
17+2 haftalık gebeyim idrar yolu enfeksiyonum var dört aydır tedavi oluyorum. Sizce bu gebelikte herhangi bir sorun oluşturur mu ileriki zamanda. Şuan rahatsız olmuyorum ama hala devam ediyor.

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende gebelikte çok ağır bir idrar yolu enfeksiyonu geçirdim serumlarla iğnelerle hatanede yatış verildi bı kaç gün çok şükür bebeğime etki etmedi hem benimki daha küçüktü iki aylik hamileydim o zaman inşallah sende de olmaz

M

Maria

Guest
Canım bende gebelikte çok ağır bir idrar yolu enfeksiyonu geçirdim serumlarla iğnelerle hatanede yatış verildi bı kaç gün çok şükür bebeğime etki etmedi hem benimki daha küçüktü iki aylik hamileydim o zaman inşallah sende de olmaz
İnşallah bişey olmaz ben hamilelikten önce öğrendim bunu doktor ilaç tedavisi başlattı o zmn adetten iyleşeli iki hafta olmuştu. İlaçları kullandım iki hafta baktım adet gecikmesi oldu bende ilaçları kullanmayı bıraktım. Hemen yakın sağlık ocağında test yaptım gebe olduğumu söyledi. Sonra doktora gittim antibiyotik tedavisi ni kesti bu sefer tek kullanımlık ilaç verdi her ondan alıyorum . İnşallah bir sorun olmaz 🙏

M

Maria

Guest
İnşallah bişey olmaz ben hamilelikten önce öğrendim bunu doktor ilaç tedavisi başlattı o zmn adetten iyleşeli iki hafta olmuştu. İlaçları kullandım iki hafta baktım adet gecikmesi oldu bende ilaçları kullanmayı bıraktım. Hemen yakın sağlık ocağında test yaptım gebe olduğumu söyledi. Sonra doktora gittim antibiyotik tedavisi ni kesti bu sefer tek kullanımlık ilaç verdi her ay ondan alıyorum . İnşallah bir sorun olmaz

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
17+2 haftalık gebeyim idrar yolu enfeksiyonum var dört aydır tedavi oluyorum. Sizce bu gebelikte herhangi bir sorun oluşturur mu ileriki zamanda. Şuan rahatsız olmuyorum ama hala devam ediyor.
bende 7 haftalık hamileyken doktor idrar yolu enfeksiyonu var demişti ama ilaç falan alıp kullanmadım

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah bişey olmaz ben hamilelikten önce öğrendim bunu doktor ilaç tedavisi başlattı o zmn adetten iyleşeli iki hafta olmuştu. İlaçları kullandım iki hafta baktım adet gecikmesi oldu bende ilaçları kullanmayı bıraktım. Hemen yakın sağlık ocağında test yaptım gebe olduğumu söyledi. Sonra doktora gittim antibiyotik tedavisi ni kesti bu sefer tek kullanımlık ilaç verdi her ay ondan alıyorum . İnşallah bir sorun olmaz
Doktor kontrolünde ilaç aliyormuşsun canım zaten bı sıkıntı olsaydı o sana söylerdi zaten Allah'ın izniyle bişey olmayacaktır inşallah önceki kullandığın ilaçlar kötü etki etmiş olsaydı doktor mutlaka söylerdi

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Tek kullanımlık dediğin şu toz halinde satılan degilmi iki tane veriyorlar on gün arayla kullaniyorsun

M

Maria

Guest
Doktor kontrolünde ilaç aliyormuşsun canım zaten bı sıkıntı olsaydı o sana söylerdi zaten Allah'ın izniyle bişey olmayacaktır inşallah önceki kullandığın ilaçlar kötü etki etmiş olsaydı doktor mutlaka söylerdi
Aynn doktor bişey demedi ilaç veriyor zaten benim kuzenimde öyleydi hamileyken çok sıkıntılı geçti dedi bana endişelendim. Belki aynısını yaşayanlar vardır diye nasıl oldu yada bişey olurmu diye merak ettim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar