Gebelikte idrardan sonra yanma oluyor ne yapmam gerekir ?

• Konbuyu başlatan Emine Erkan
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine Erkan tarafından oluşturulan Gebelikte idrardan sonra yanma oluyor ne yapmam gerekir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 985 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte idrardan sonra yanma oluyor ne yapmam gerekir ?
Konbuyu başlatan Emine Erkan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss
E

Emine Erkan

Guest
Merhaba kızlar, hamileyim idrar yollarında enfeksiyon var benim hep akıntım var bugün idrardan sonra feci bir şekilde yanma oldu. Aranızda sizlerin başına gelen oldu mu? ne yapmamız gerekir bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi acaba

...

Moderator
Mod
rank
Merhaba kızlar, hamileyim idrar yollarında enfeksiyon var benim hep akıntım var bugün idrardan sonra feci bir şekilde yanma oldu. Aranızda sizlerin başına gelen oldu mu? ne yapmamız gerekir bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi acaba
Canım doktora git.Enfeksiyon zararlı.Haricinde bol bol ılık su iç.Ayaklarını sıcak tutmaya çalış.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bnde 9 ay boyunca oldu kuşum enfeksiyonm olmadiqi halde doktr bakiyo bisey yok ama yanmam aşırı oluyordu iliskiye dahi qiremiyordum meqer qünlük ped kullanıyordum kokulu olandan ondan oluyrms çok sonra farkettim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
YÜNCORAPCİM Diz Altı El Örgüsü Yün Çorap Fiyatı, Yorumları
m.trendyol.com sitesinden yün çorap el örgüsüCanim bendede vardı yanma enfeksiyon fitil krem hap kullandım çare yoktu ayağını sıcak tut ben bu çoraplar dan almıştım Diyarbakır dan çok faydasını gördüm mutlaka al patik gibi yün çoraplar giy ayağını sıcak tut ve doktor un verdiği ilaç fitil melhem ne varsa kullan ama ayağını sıcak tut çok geçmiş olsun

YÜNCORAPCİM Diz Altı El Örgüsü Yün Çorap yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın alın.

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Doktora git ilaç versin kullan bebeğe de zarar vermesin canım geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar