Gebelikte ilişki sonrası kanama

• Konbuyu başlatan Bir kız annesi
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir kız annesi tarafından oluşturulan Gebelikte ilişki sonrası kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,272 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte ilişki sonrası kanama
Konbuyu başlatan Bir kız annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülsüm424
B

Bir kız annesi

Guest
Kızlar 14 haftalik gebeyim ilişki yasaktı 3 aydır doktor sıkıntı yok yasakları kaldıralım dedi ama ilişkiden sonra kanamam oldu biraz sizlerde olan var mı acaba eğer ayıba kactiysa özür dilerim çok merak ediyorum ancak cuma gününe alabildim randevuyu şimdiden teşekkürler....

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 14 haftalik gebeyim ilişki yasaktı 3 aydır doktor sıkıntı yok yasakları kaldıralım dedi ama ilişkiden sonra kanamam oldu biraz sizlerde olan var mı acaba eğer ayıba kactiysa özür dilerim çok merak ediyorum ancak cuma gününe alabildim randevuyu şimdiden teşekkürler....
Bir daha ilişki olmasın. Sürekli yat dinlen ilaçları kullan. Kanama devam ederse muayene gününü bekleme hastaneye git

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Kanama olduysa beklemeyin gidin birde bu nasıl doktor yasak deyip sonra yasağı kaldıralım diyor yasaksa yasaktır artık 9 ay yasak olur büyük ihtimal inş sıkıntı olmaz bence cumayı beklemeden bugün gidin

B

Bir kız annesi

Guest
Cok teşekkür ederim hepinize şükür bir sıkıntı yokmuş tekrar teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar