Gebelikte iştah artışı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esradincer26 tarafından oluşturulan Gebelikte iştah artışı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 218 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte iştah artışı
Konbuyu başlatan Esradincer26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gözbebeğim

Esradincer26

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 17 haftalik hamileyim ve dünden beri iştahım çok fazla arttı yemek yiyorum 1 2 saat sonra karnım acikiyor sürekli aseriyorum dün gecenin 12sinde çorba yaptım ilk defa ve düşük tansiyon sıkintim var doktor kesinlikle aç kalmamalisin dedi aciktigim an tansiyon 9 lara kadar düşüyor napcagimi bilmiyorum sürekli yemem gerekiyormu eşimde çalıştığı ve gece 1de eve geldiği için tek başıma birşey yapasimda gelmiyor ama bebeğim için mecbur yapıp yiyorum ama bu durumda beni çok yordu ne önerirsiniz🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba 17 haftalik hamileyim ve dünden beri iştahım çok fazla arttı yemek yiyorum 1 2 saat sonra karnım acikiyor sürekli aseriyorum dün gecenin 12sinde çorba yaptım ilk defa ve düşük tansiyon sıkintim var doktor kesinlikle aç kalmamalisin dedi aciktigim an tansiyon 9 lara kadar düşüyor napcagimi bilmiyorum sürekli yemem gerekiyormu eşimde çalıştığı ve gece 1de eve geldiği için tek başıma birşey yapasimda gelmiyor ama bebeğim için mecbur yapıp yiyorum ama bu durumda beni çok yordu ne önerirsiniz🥺
Ah kuzum seni çok iyi anlıyorum ilk gebeliğimdw eşim 3 haftada bir gece eve gelirdi o gelene kadar baygın baygın otururdum yemek yeme iştahı sıfır olurdu aöa çok acıkırdım onun için ufak ufak şeyler alır onları yerdim san tavsiywm fazla kilo almamak içinde yeme sıklığını arttırıp gramajdan azalt yoksa ileri de sana da sıkıntı çıkarır kilo. Ve bebeğin için kendin ile konuş az da olsa yemen lazım yoksa güçten düşersin Allah göstermesin ben kendiöe böyle diye diye yemek yerdim şimdi 17 aylık oğlum var ikinci bebeğime hamileyim oğlum sayesinde sabah kahvaltı ara çğün öğlen yemeği babası gelmeden akşam bir şeyler yiyorum iyi ki var

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
İştah artisi normal eşin gelene kadar atıştırsan o gelincede ona eşlik etsen yemek yaptinda esinlede beraber yersin ablam dedim mantikli bence güzel ablam 🙂

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Ay zor hep aşermek bende daha yeni 7 haftalık aşiri aşiryorum ne görsem canım çekiyor şimdiden böylese gittim diyorum ama bebeğin için asla açbirakma derim canın çekeni ye dikkat de et Allah bağislasin kucağına almayı nasip etsin hepimizin😍🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar