Gebelikte kahverengi Kanama normal mi

• Konbuyu başlatan Emine gürpınar
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine gürpınar tarafından oluşturulan Gebelikte kahverengi Kanama normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,748 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kahverengi Kanama normal mi
Konbuyu başlatan Emine gürpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dm.dzyl
Ş

Şirin

Guest
Bence aksatmadan başka bir doktora gidin.ben 8 haftada kahverengi akıntı nedeniyle bebeğimi kaybettim.banada kanamanin bebekten uzak olduğunu söylemişti doktor

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
2 ayda temizlik yaptım plesanta kananış ama görünürde kan yoktu kontrolde doktpr söyledi iş yapma dedi 4. Ayda belim tutulmuştu kanama görünür oldu gititm yatış verdi progestqn iğne ilaç la toparlandım iş yol araç stres yasak şuan 7 ayda yım komtrolden gelince düştüm dizim fena halde yatıyorum üzüwrimde bi nazar var gibi.. Sende dinlen sadece dua kafanı dağıtacak yorucu olmayan şeyler yap Allahtan hayırlısı.. Ben daha böyle düşünüp susuyorum

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Benim 6 haftalıkken gelmişti düşük tehlikesi var diyip ilişkiyi yasaklamıştı doktorum fitil kullanmıştım geçmişti 12.haftadan sonra normale dönmüştü seninki biraz değişik anlam veremedim ama belki içinde kalan eski bi kanda olabilir bir anda gelip geçmiştir kendini takip et canım sürekli ne olur ne olmaz
Hangi fitil kullandınız ismini söyleyebilir misiniz bende ayni şeyi şuan yaşiyorum 6 haftaliğim

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
2 ayda temizlik yaptım plesanta kananış ama görünürde kan yoktu kontrolde doktpr söyledi iş yapma dedi 4. Ayda belim tutulmuştu kanama görünür oldu gititm yatış verdi progestqn iğne ilaç la toparlandım iş yol araç stres yasak şuan 7 ayda yım komtrolden gelince düştüm dizim fena halde yatıyorum üzüwrimde bi nazar var gibi.. Sende dinlen sadece dua kafanı dağıtacak yorucu olmayan şeyler yap Allahtan hayırlısı.. Ben daha böyle düşünüp susuyorum
Canım benim de hafif kanamam olmuş sanki 25: haftalık hamileyim ne yapayım ben plasenta aşağıda 😭😭 özele mi gitsem

Busramins0

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler bunun gebeliğin kanaması bebek düşer mi benim de şuan 11 hafta oluyorum normal durum iyiydi bunu açıklayabilir miyim bunun kanama düşmesine nasıl yapabilirim ve anlaşabilirim öğrenmek için yazdım rica edelim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım gebelikte kanama normal degil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar