Gebelikte kahverengi lekelenme normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minnakkız tarafından oluşturulan Gebelikte kahverengi lekelenme normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,816 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kahverengi lekelenme normal mi ?
Konbuyu başlatan Minnakkız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minnakkız

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kizlar rahatsız ediyorum ama 15 haftalık hamileyim bebeğim sol tarafta sanırım o tarafa ağrı girdi ve çamaşırın da azıcık lekelenme olmuş normal mi
15 haftalık hamilesin kuzum ne kadar normal bilemeyiz içinin rahat etmesi için doktora git . Ama sancın ağrın sızın yoksa inşallah bişey yoktur. Takipte kal sancılarına falan dikkat et Allah yardımcın olsun canım 🙏

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Doktora görünmeni öneriyorum canım normal gibi durmuyor
Yarın inşallah ilk işim o olcak bu kadar gayet güzel geldik inşallah bişey olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

15 haftalık hamilesin kuzum ne kadar normal bilemeyiz içinin rahat etmesi için doktora git . Ama sancın ağrın sızın yoksa inşallah bişey yoktur. Takipte kal sancılarına falan dikkat et Allah yardımcın olsun canım 🙏
Sadece kramp gibi bı agri oldu çizgi çizgi lekelenme sanırım biraz eğilip kalktım onunda etkisi olmuş olabilir in cümlemize sağlıklı nasip etsin 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.