Gebelikte Kalça ağrısı ne yapmalıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F2244 tarafından oluşturulan Gebelikte Kalça ağrısı ne yapmalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,803 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Kalça ağrısı ne yapmalıyım
Konbuyu başlatan F2244
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan F2244

F2244

Kayıtlı Üye
rank
S
Merhabalar, bende 16. Haftamdayim gün içerisinde en az 1 saat yürüyorum uygun pilates hareketleri yapıyorum rahatlıyorum ama her gün akşam uyumak benim için bir işkence oldu kalcamdan dizime kadar sağ bacağım inanılmaz ağrıyor ne tarafıma yatarsam yatayım geçmiyor. Multivitamin içiyorum içerisinde tüm vitaminler takviyeler var son doktor kontrolumde tahlillerimde çok iyi çıkmıştı sizce neden olabilir fitiktan korkuyorum toplamda 4 ayda 2 kilo aldım. İlk doktor kontrolumde doktorumla paylaşacağım bu durumu ama daha 10 gün var gitmeme bu sürede ne yapabilirim hamilr yastığı kullanan var mı fayda eder mi acabaa??
Sizinle aynı durumdayım hangi tarafa yatarsam yatayım ağrıdan uyuyamıyorum benimde bir hafta sonra kontrolum var bakalım ne dicek hayırlısı

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, bende 16. Haftamdayim gün içerisinde en az 1 saat yürüyorum uygun pilates hareketleri yapıyorum rahatlıyorum ama her gün akşam uyumak benim için bir işkence oldu kalcamdan dizime kadar sağ bacağım inanılmaz ağrıyor ne tarafıma yatarsam yatayım geçmiyor. Multivitamin içiyorum içerisinde tüm vitaminler takviyeler var son doktor kontrolumde tahlillerimde çok iyi çıkmıştı sizce neden olabilir fitiktan korkuyorum toplamda 4 ayda 2 kilo aldım. İlk doktor kontrolumde doktorumla paylaşacağım bu durumu ama daha 10 gün var gitmeme bu sürede ne yapabilirim hamilr yastığı kullanan var mı fayda eder mi acabaa??
İlk gebelikte tek taraf ağrıyordu şimdi 2. Gebeliğim iki tarafımda birden tutuluyor ağrıyor. Ne sağıma ne soluma yatabiliyorum.fitik ve bel düzleşmem de olduğu için ekstra zorluk yaşıyorum. Doğurana kadar geçmiyor kalça krampları ağrıları

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar