gebelikte Kalp atislari duyulmaz ise ne olacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysnr1 tarafından oluşturulan gebelikte Kalp atislari duyulmaz ise ne olacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 945 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte Kalp atislari duyulmaz ise ne olacak
Konbuyu başlatan Aysnr1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Aysnr1

Kayıtlı Üye
rank
2.gun once doktora randevum vardi ilk kez kalp atisi dinlenecekti ancak doktor kalp atisini duyamadigini soyledi regl gunume gore 8 haftalik hamileyim ancak doktorum 6 hafta 1 gunluk oldugunu soyledi haftaya yine cagirdi ve kalp atisi fuyulmazsa alacagini ustu kapali soyledi ancak ilk kontrolume gore bebegin kesesi de kendisi de buyumus kalp atisi yok ise bebegun kesesi nasil buyur kafam cok karisik

Hayattaki mucize

Kayıtlı Üye
rank
Canim 6 haftalikta benimde kalp atisini duymadik ama gorduk pıt pit bisi attigini sesi 8 haftada dinletcem dedi bence sorun yoktur icini rahat tut 🥰

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Geç döllenme olabilir canım benimde öyleydi 6 haftalik hamileydim 5 haftalık göründü en son 9 haftada kalp atışı duyuldu

H

Hamis anne

Guest
Ben 7 haftada keseyi gördüm kalp atışı yoktu boştu içi ,kese büyümeye devam etti bebek gmhic göremedik 8. Haftada kürtaj oldum boş gebelik mis belki seninkinde bebek çıkar beklemek gerekiyor

Aysnr1

Kayıtlı Üye
rank
Ben 7 haftada keseyi gördüm kalp atışı yoktu boştu içi ,kese büyümeye devam etti bebek gmhic göremedik 8. Haftada kürtaj oldum boş gebelik mis belki seninkinde bebek çıkar beklemek gerekiyor
Kesede bebek gorunuyor zaten doktor boyle soyledi ama 1 haftada kalp atisi duyulmazsa alirim demek istiyor ozele gidiyoruz acaba para almak icin mi yapiyor anlamadim😔

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
2.gun once doktora randevum vardi ilk kez kalp atisi dinlenecekti ancak doktor kalp atisini duyamadigini soyledi regl gunume gore 8 haftalik hamileyim ancak doktorum 6 hafta 1 gunluk oldugunu soyledi haftaya yine cagirdi ve kalp atisi fuyulmazsa alacagini ustu kapali soyledi ancak ilk kontrolume gore bebegin kesesi de kendisi de buyumus kalp atisi yok ise bebegun kesesi nasil buyur kafam cok karisik
Cnm bn kalp atışını 6.6 duydum morelini bozma bı hafta snra tekrar git kesin duyulur bide ultrasonda ki haftayi takip et cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar