Gebelikte kanama?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Gebelikte kanama? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,749 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kanama?
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben ayın 17'sinde doktora gittim 5 hafta 2 günlük hamilesin dedi ve bu pazartesi kanamam başladı salı akşamı acile gittim doktor 5 hafta 5 günlük bebek kese yerinde düşük başlamış olabilir durduramayız demişti.Bugün yine gittim kanamam devam ediyor diye ve doktor 4 hafta 6 günlük bebek yerinde kese yerinde sıkıntı yok dedi ve progesteron kapsül verdi ben anlamıyorum gün geçtikçe bu bebek küçülüyor mu? Yani acaba kanama ile bebeğin bir parçası mı düştü ne oldu ben aşırı korkuyorum o ilacı kullansam mı bilmiyorum

Ben ayın 17'sinde doktora gittim 5 hafta 2 günlük hamilesin dedi ve bu pazartesi kanamam başladı salı akşamı acile gittim doktor 5 hafta 5 günlük bebek kese yerinde düşük başlamış olabilir durduramayız demişti.Bugün yine gittim kanamam devam ediyor diye ve doktor 4 hafta 6 günlük bebek yerinde kese yerinde sıkıntı yok dedi ve progesteron kapsül verdi ben anlamıyorum gün geçtikçe bu bebek küçülüyor mu? Yani acaba kanama ile bebeğin bir parçası mı düştü ne oldu ben aşırı korkuyorum o ilacı kullansam mı bilmiyorum
Canım o verilen ilaç zaten düşük önleyici bebeğin düşmesin diye veriyor doktor bende kullandım ondan biliyorum ve fitil olarak kullandım

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Canim oncelikle gecmis olsun benim de oldu gecen ay kanamam hastanede bile yattim dikkat et o ilaci kullan kanamayi hem durduruyor hemde bebegin dusmesini engelliyor

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Canim oncelikle gecmis olsun benim de oldu gecen ay kanamam hastanede bile yattim dikkat et o ilaci kullan kanamayi hem durduruyor hemde bebegin dusmesini engelliyor
Teşekkür ederim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belki geç döllenme olmuşta olabilir kanamadada zannetmiyorum bebekten parça düştüğünü öyle bişey olsa doktor söylerdi
Umarım bir sıkıntı olmaz 😔 bu stres sıkıntı ile kafayı yicem

Dolunay

Kayıtlı Üye
rank
Benim de düşük tehlikem vardı. İlacı mutlaka kullan hatta iğne yapılsa daha iyi olurdu. Ama tuvalet ve yemek dışında hiç kalkma yerinden . Ben 1 hafta yattım çok şükür çabuk geçti . Allah yardımcın olsun canım

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol Allah razı
Benim de düşük tehlikem vardı. İlacı mutlaka kullan hatta iğne yapılsa daha iyi olurdu. Ama tuvalet ve yemek dışında hiç kalkma yerinden . Ben 1 hafta yattım çok şükür çabuk geçti . Allah y
Benim de düşük tehlikem vardı. İlacı mutlaka kullan hatta iğne yapılsa daha iyi olurdu. Ama tuvalet ve yemek dışında hiç kalkma yerinden . Ben 1 hafta yattım çok şükür çabuk geçti . Allah yardımcın olsun canım
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah sıkıntı sorun olmadan düzelir herşey 😟

stres yapma canım Allahın izniyle bi skntı olmaz dua et kendine de dikkat et dinlen sürekli
İnşaallah yeniden randevu aldım doktora ve yatma dinlenme olasılığım çok yok daha 13 aylık bebeğim var 😟

Çok sağol Allah razı

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah sıkıntı sorun olmadan düzelir herşey 😟

İnşaallah yeniden randevu aldım doktora ve yatma dinlenme olasılığım çok yok daha 13 aylık bebeğim var 😟
sen o zaman ilacını aksatmadan kullan canım

Tüm sayfalar yüklendi.