Gebelikte kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Didemre16 tarafından oluşturulan Gebelikte kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 614 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kanama
Konbuyu başlatan Didemre16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defne

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 5 haftalık hamileyim dün doktor kontrolüm vardı keseyi gördük doktor çok iyi dedi ama eve geldim 2 3 saat sonra kanamam oldu doktorum progesteron fitilini 3e çıkarmamı söyledi ve fitili yaptım sonra kanamam kesildi yarın tekrar gel keseyr bakalım dedi bebeğime bişe olmuşmudur bu şekilde olan varmı

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Sanmiyorum canim nekadar kanaman oldu cay kasigi falanmi benimde ilk 1 tatli kasigi kadar olmustu bogurerek kustugum icin rahim zarar gormus bid3 gecen yuz ustu dustum 9 10 su bardagi kadar kanamam oldu cok sukur iyiyiz sadece tehlikem var

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Sanmiyorum canim nekadar kanaman oldu cay kasigi falanmi benimde ilk 1 tatli kasigi kadar olmustu bogurerek kustugum icin rahim zarar gormus bid3 gecen yuz ustu dustum 9 10 su bardagi kadar kanamam oldu cok sukur iyiyiz sadece tehlikem var

1 su bardağı canım ama kan sulandırıcı iğne ve hap kullandığım için mi çok okdu bilmiyorum doktor bişe olmaz diyor ama yarın tekrar doktora gidene kadar içim rahat etmicek

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun sağlıkla kucağına alırsın insallah

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Senin kaç haftalık canım rabbim hepimizin bebişlerini sağ sağlim kucağımıza aldırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar