Gebelikte kasık ve bacak ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Gebelikte kasık ve bacak ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 992 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kasık ve bacak ağrısı
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar hayırlı akşamlar bugün kalktığımdan beri sağ bacağım komple ağrıyor leğen kemiğimden turunda parmak ucuma kadar. Kilodan mı fıtık var ondan mı yoksa bebekde mi anlamadım daha 22+4 olduk ama ne olur bişey deyin öneriniz var mı nasıl geçer

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar hayırlı akşamlar bugün kalktığımdan beri sağ bacağım komple ağrıyor leğen kemiğimden turunda parmak ucuma kadar. Kilodan mı fıtık var ondan mı yoksa bebekde mi anlamadım daha 22+4 olduk ama ne olur bişey deyin öneriniz var mı nasıl geçer
Bebeğin hareketli mi magnezyum eksikliğinden de olabilir havalardan dolayı üşütmüşde olabilirsin bi acile gidin geçmediyse

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım hepsi olabilir sebebi kötüysen bi dra görün istersen magnezyum kullanmıyor musun?

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla normalde kullanıyorum nbl diye Bi marka vermişti Bi de re Genesis Max vermişti bir iki gün aksattım ama bilmiyorum ya bebek de fazla haraketli değil bu gün

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Gece yatağa yatınca bir iki hissediyorum sürekli haraket halindeyim ben o yüzden hissedemiyorum herhalde fazla. Şimdide sol bademciğim şişmiş çene altı fena ağrıyor. Ve kulağım zonkluyo ne yapacağımı şaşırdım ben Bi yeri düzeltmeden Bi yer patlak veriyor bu günler de 😥😥😥😥

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Bnde de baya kasik agrisi war 30 haftalık oldm sanki her an doguracakmisim gibi karnim asagi gidiyor sanki bebek de sürekli kastigi iicn kendini hic rahat edemiyorim yurumeye bile korkuyorum her yerim agryor😔😔

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bnde de baya kasik agrisi war 30 haftalık oldm sanki her an doguracakmisim gibi karnim asagi gidiyor sanki bebek de sürekli kastigi iicn kendini hic rahat edemiyorim yurumeye bile korkuyorum her yerim agryor😔😔
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin evet bacağıma ta vuruyor benimde anlayamadım ben de valla doktora gitsem bişey de vermezler ilaç

Tüm sayfalar yüklendi.