Gebelikte Kilo alımı normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Gebelikte Kilo alımı normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 688 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Kilo alımı normal mi
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. 21 haftalık gebeyim tartıya bı çıktım ki birden 7 kg almışım 2 hafta önceye kdr 5 di birden 2 kg almış gibiyim ama yemek porsiyonlarimi arttirmadim ekmek yok şekerli şeyler yok sağlıklı şeyler.
Benim gibi olan var mı ?

Ezgi.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. 21 haftalık gebeyim tartıya bı çıktım ki birden 7 kg almışım 2 hafta önceye kdr 5 di birden 2 kg almış gibiyim ama yemek porsiyonlarimi arttirmadim ekmek yok şekerli şeyler yok sağlıklı şeyler.
Benim gibi olan var mı ?
Bende 2 hafta içinde 2 kilo almışım ama görenler hiç kilo almamışsın diyo ödemde yok doğru düzgün bu tartıda gördüğüm kiloyu nasıl aldım bilmiyorum 🙈

Akv

Kayıtlı Üye
rank
Benim gibi olan var mı ?
Aynı durum bende de var canım bi anda 6 kilo almışım ama ben galiba sürekli bi şeyler atıştırdığımdan pandemiden yürüyüşe falan da çıkamıyorum evin işlerini yaparken de verilmiyor kilo 😅

Gamzeee

Kayıtlı Üye
rank
Bende şuana kdr iyi gidiyorum derken bı ansa hop 2 kg geldi 1 haftada korktum yemeden icmeden. Yarın başlıyorum yürüyüş yapmaya :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar