Gebelikte kist

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nazl─▒Can taraf─▒ndan olu┼čturulan Gebelikte kist ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 748 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 9 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Gebelikte kist
Konbuyu ba┼člatan Nazl─▒Can
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Nazl─▒Can

Nazl─▒Can

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Nisan 2021
K─▒zlar merhaba ­čĹő 5 haftal─▒k hamileyim . Hamile kald─▒─č─▒mda kistim oldu─čunu ├Â─črendim 37mm bebe─če bir zarar─▒ olur mu sizce?

Ftm

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 Mart 2021
Bendede var 35.haftamday─▒m­čÖé doktoruma dan─▒┼čt─▒m do─čumunu yap onun ├žaresine sonra bakal─▒m dedi, do─čumda ald─▒rmak istemi┼čtim bende­čÖé muayeneye gitti─činizde yinede dan─▒┼č─▒n akl─▒n─▒zda kalmas─▒n­čĹŹ­čĆ╗

Elif kpln

Muhammed Ali­čĺÖ├Âmer hamza­čĺťAYB├ťKE ERVA­čžÜÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Ge├žmi┼č olsun can─▒m

Nazl─▒Can

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Nisan 2021
Bendede var 35.haftamday─▒m­čÖé doktoruma dan─▒┼čt─▒m do─čumunu yap onun ├žaresine sonra bakal─▒m dedi, do─čumda ald─▒rmak istemi┼čtim bende­čÖé muayeneye gitti─činizde yinede dan─▒┼č─▒n akl─▒n─▒zda kalmas─▒n­čĹŹ­čĆ╗
Evet bende sordum ├Ânemli de─čil onun hic bir zarar─▒ yok dedi zaten basit kistmis. Bende kist varken hamile kal─▒nmaz diye biliyordum ­čśŐ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Olmuyo canm bildi─čim kadar─▒yla bndede var bnde do─čumdan sonra ├Â─črendim
Insallah kendisii ge├žer onemli degil dedi canim

elifsuÔÖí ecrin ada

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ubat 2021
Evet bende sordum ├Ânemli de─čil onun hic bir zarar─▒ yok dedi zaten basit kistmis. Bende kist varken hamile kal─▒nmaz diye biliyordum ­čśŐ

Insallah kendisii ge├žer onemli degil dedi canim
Bana da ├Ânemli de─čil dedi ama arada a─čr─▒yo gibi seninde ├Âylemi canm

Mahnur

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 May─▒s 2021
K─▒zlar merhaba ­čĹő 5 haftal─▒k hamileyim . Hamile kald─▒─č─▒mda kistim oldu─čunu ├Â─črendim 37mm bebe─če bir zarar─▒ olur mu sizce?
Bende de var yumurtal─▒klar─▒mda doktor dedi do─čumda kendili─činden gider in┼čallah seninki de do─čumda gider

Bende de var yumurtal─▒klar─▒mda doktor dedi do─čumda kendili─činden gider in┼čallah seninki de do─čumda gider
Bu arada ben de 6 haftal─▒k oldum ve hamilelikle ilgili hi├žbir bilgim yoktur yeni yeni netten bakarak ├Â─čreniyorum siz tecr├╝beli annelrden bilgi almak isterim

Nazl─▒Can

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Nisan 2021
Aynen kas─▒kta dedi─čin gibi bnm sol yumurtal─▒kta varm─▒┼č kistim
Ayni benimde solda

Bu arada ben de 6 haftal─▒k oldum ve hamilelikle ilgili hi├žbir bilgim yoktur yeni yeni netten bakarak ├Â─čreniyorum siz tecr├╝beli annelrden bilgi almak isterim
Bulantilarin ba┼člad─▒ mi cok k├Ât├╝ ba┼člad─▒ bende bug├╝n ­čśö

T├╝m sayfalar y├╝klendi.