Gebelikte korona aşısı olan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemçalım tarafından oluşturulan Gebelikte korona aşısı olan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,672 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte korona aşısı olan varmi
Konbuyu başlatan Senemçalım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
A

Aybükeninannesi

Guest
Kızlar aşı sıram geldi ama daha doktor kontrolüm var siz oldunuzmu
Benim bugün doktor kontrolüm vardı banada aşı çıkmış doktoruma danıştım yaptırayım mı diye sağlık bakanı onaylıyor bir sakınca görmüyor ama dedi ben hastalarımın vurdurtturma taraftarı değilim dedi doğumdan sonra vurulsan iyi olur dedi bana doktor sende doktoruna bence sormadan karar verme bazı doktor ol der bazıları olma der benim doktorum olma bekle dedi

A

Aybükeninannesi

Guest
Benim bugün doktor kontrolüm vardı banada aşı çıkmış doktoruma danıştım yaptırayım mı diye sağlık bakanı onaylıyor bir sakınca görmüyor ama dedi ben hastalarımın vurdurtturma taraftarı değilim dedi doğumdan sonra vurulsan iyi olur dedi bana doktor sende doktoruna bence sormadan karar verme bazı doktor ol der bazıları olma der benim doktorum olma bekle dedi

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Bende sordum doktoruma aşı olan hamilelere dair henüz ortaya çıkan sonuç yok dedi düşükmü olur erken doğummu olur bebek ölümüne sebep mi olur şu an bilmiyoruz dedi yani kısaca takdir senin dedi ama bende yaptırmıcam

Senemçalım

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bir bilgim yok hamileyim aşı olunurmu bilmiyorum.
Doğumdan sonra olcaz galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sordum doktoruma aşı olan hamilelere dair henüz ortaya çıkan sonuç yok dedi düşükmü olur erken doğummu olur bebek ölümüne sebep mi olur şu an bilmiyoruz dedi yani kısaca takdir senin dedi ama bende yaptırmıcam
Ben bir kez düşük yaşadım o yüzden eşim hiç olmamı istemiyor aşı sağlık ocagindaki ebemde olma dedi ama bilemedim ama heralde en sağlıklısı doğumdan sonra

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben doktora sordum 3 aylk olduktan sonra vurulur dedi ama yazılara makalelere baktım türkiye de deneyen yok gibi bişey yurtdışında ise 6 aydan sonra vuruyolarmış türkiye de kararı anne adaylarına bırakıyorlar kendine çok dikkat etsin anne adayları Allahın izniyle ben 6 ayım dolduktan sonra büyük ihtimaller doğuma yakın vurdurmaya düşünüyorum doğan bebeklerde antikorlar doğma ihtimali yüksek oluyormuş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar