Gebelikte kusma olmamasi normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eslemmeva tarafından oluşturulan Gebelikte kusma olmamasi normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,032 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte kusma olmamasi normal mi ?
Konbuyu başlatan Eslemmeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kizlar 9 .haftadayiz bende asla kusma olmadı ve midem de bulanmiyor sadece geceleri uyurken uyandığımda midem bulaniyor gece uykudan mide bulantısı için uyanıyorum biseyler yiyiym geciyo sizce neden boyle sizinde basiniza benzer geldi mi merak ettm ..???
İnsaallah hic olmaz normal canim herkeste olacak diye birsey yok

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 9 .haftadayiz bende asla kusma olmadı ve midem de bulanmiyor sadece geceleri uyurken uyandığımda midem bulaniyor gece uykudan mide bulantısı için uyanıyorum biseyler yiyiym geciyo sizce neden boyle sizinde basiniza benzer geldi mi merak ettm ..???
Kız daha iyi kusmak berbat bişey çok şükür bnde de olmadı sadece bulantı tiksinme oldu ilk 3 ay insllh sende kusamassin insanın midesi çıkacak gbi oluyormuş

...

Moderator
Mod
rank
MaşaAllah canım. Ne kadar güzel.Her hamilelikte bulantı olmuyor canım.Annem 5 çocuk yaptım bulantı nedir bilmem der.İnşaAllahta olmaz bulantın canım.😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar