gebelikte Lekenme normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Samsun 55 seda tarafından oluşturulan gebelikte Lekenme normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 358 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte Lekenme normal mi
Konbuyu başlatan Samsun 55 seda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Samsun 55 seda

Samsun 55 seda

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 6+3 günlük hamileyim 3 düşük riskim vardı iğne ve serum kullandım bugün taburcu olcam evde 10 gün istirahat var ama lekenme kesilmedi rahimde olanlar geliyo dedi hemsire kırmızı olmadığı sürecek korkma dedi başına gelen oldumu

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar 6+3 günlük hamileyim 3 düşük riskim vardı iğne ve serum kullandım bugün taburcu olcam evde 10 gün istirahat var ama lekenme kesilmedi rahimde olanlar geliyo dedi hemsire kırmızı olmadığı sürecek korkma dedi başına gelen oldumu
Geçmiş olsun canım ilaç verdiyse duzenli kullan yorma kendini ayağa kalkma canım

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Ben öyle kanamalar yaşadımki diyodumki tamam gitti bebegim ama hicbirinde bebegime bse olmadi kocaman parca bile dustu belkide bebegim kadar su gibi kipkirmizi kanamalarm olurdu gderdm.bebek saglam 13 hftdan sonra kesildi her kanama dusuk degl cnm endislenme

Samsun 55 seda

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullanmistim 200 mg ve iğne canım
Keşke bana da 200 verseydi 100 versi 3 gündür hastanedeyim 2 iğne ve 2 serum yedim hemşire rahimde olan önceki kanama geliyor dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben öyle kanamalar yaşadımki diyodumki tamam gitti bebegim ama hicbirinde bebegime bse olmadi kocaman parca bile dustu belkide bebegim kadar su gibi kipkirmizi kanamalarm olurdu gderdm.bebek saglam 13 hftdan sonra kesildi her kanama dusuk degl cnm endislenme
Yaa insallah öyledir 3 gündür hastanedeyim zaten akşam çıkıcam 10 gün de evde yatış dedi doktor insallah geçer

Tüm sayfalar yüklendi.