Gebelikte lekkelennme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Öznur_yiğitkemalimmm tarafından oluşturulan Gebelikte lekkelennme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 893 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte lekkelennme
Konbuyu başlatan Öznur_yiğitkemalimmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilal:)

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin kaçıncı ayında kadar lekelnme geçer
Arkadaşım ben şuan 13. haftadayım 12. haftada lekenenmem oldu korktum hastaneye gittim 3 gün yatırıldım sen korkmada sadece tedbir amaçlı derim git çünkü benimle yatan bir kadın vardı 3 4 gün lekenlenmesi varmış ama hastaneye gitmemiş benim yanımda dr kadına kızdı geciktirmeyin dedi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gebelikte kanama veya lekelenme normal görülmüyor özellikle ilk 3 ayda. Doktora görünmeni tavsiye ederim

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin kaçıncı ayında kadar lekelnme geçer
Ben 20. Haftadayim lekelenmem oldu korkudan ölcektim vajinal muayne vs hepsini yaptı bir problem yok dedi buna ne sebep oluyor bilmiyorum dedi. bazen adet döneminde ufak oluyormuş. Doktorum progestan kullan o da senin için rahat etsin diye dedi. Yani sorumluluk almak istemedi. 2 hafta kullandım artık kullanmıyorum. Belki adet döngümdür en azından progestanla geciktirmeyeyim dedim beklemedeyim :) ama senin hafta az o yüzden doktora git muhakkak. Geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar