Sorum var Gebelikte mide ağrısı

• Konbuyu başlatan Gebe
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gebe tarafından oluşturulan Gebelikte mide ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 268 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte mide ağrısı
Konbuyu başlatan Gebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
G

Gebe

Guest
Kızlar 13 haftayım gebeliği öğrendiğimden beri mide ağrısından ölüyorum hiç bir ilaç geçirmiyor hastanede yattım 13 gün yine geçmedi. Benim gibi böyle olan var mı sizce 16 haftada geçer mi yoksa 9 ay böyle mi geçecek yardımcı olun çok zor durumdayım 😬😬😬

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 13 haftayım gebeliği öğrendiğimden beri mide ağrısından ölüyorum hiç bir ilaç geçirmiyor hastanede yattım 13 gün yine geçmedi. Benim gibi böyle olan var mı sizce 16 haftada geçer mi yoksa 9 ay böyle mi geçecek yardımcı olun çok zor durumdayım 😬😬😬
Hiçbir ilaç geçirmiyorsa hastanede yatma rağmen hala aynıysa gastroenteroloji bölümüne gitmeni tavsiye ederim canım. Mide ağrısında gebeligin etkisi var ama ilaçlarla rahatlaman lazım başka bir problem var mı diye araştırılması lazım geçmiş olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah geçer kuzum geçmez ise ilgili doktorlara görünmek iyi olur

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum benimde oluyordu ama senin anlattigin kadar asiri değildi acikcasi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar