gebelikte mide yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almira tarafından oluşturulan gebelikte mide yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 854 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte mide yanması
Konbuyu başlatan Almira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duyguduru95

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar dünden bereli miğdem çok kötü yanıyo ne yaparsam geçer bilgisi olan yazarsa sevinirim çünkü dayanacak gücüm kalmadı artık 😔😔

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar dünden bereli miğdem çok kötü yanıyo ne yaparsam geçer bilgisi olan yazarsa sevinirim çünkü dayanacak gücüm kalmadı artık 😔😔
Allah yardımcın olsun canım doğuma girene kadar maalesef ne yaptıysam geçmedi benim ilaçlarda fayda etmedi gavisconu kafama dikerek içtiğimi biliyorum 🤦‍♀️havuç badem salatalık soğuk süt naneli yoğurt sade soda bunlardan dene inşaAllah sende etkisi olur

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Ben yarim saat soğuk süt ictim biraz azaldi gibi dene istersen sende bi . Kac haftalik bebisin ?
35+1 cnm süt hiç içemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun canım doğuma girene kadar maalesef ne yaptıysam geçmedi benim ilaçlarda fayda etmedi gavisconu kafama dikerek içtiğimi biliyorum 🤦‍♀️havuç badem salatalık soğuk süt naneli yoğurt sade soda bunlardan dene inşaAllah sende etkisi olur
Deneyeyim bi cnm inşallah geçer yoksa dayanamicam

D

Duyguduru95

Guest
Benide uykudan uyandırıyordu son ayimdayim doktorunla görüş hap veriyo iyi geliyo ayva da miğde asidine birebir ben bu şekilde rahat uyuyabiliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.