Gebelikte Mide yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Gebelikte Mide yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 749 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte Mide yanması
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank

bahar❤️elizan

Kayıtlı Üye
rank

Kizlardami böyle oluyor acaba 🫣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet evet yattigim zaman bile midemde ekşime yanma oluyor zaten uykular gitti artık birde üstüne mide eklendi

Evet evet yattigim zaman bile midemde ekşime yanma oluyor zaten uykular gitti artık birde üstüne mide eklendi
Yok ya ben saçları çok oluca mide yanması olurmuş diye biliyorum benim kızımda öyleydi maşallah saçları çok uzundu

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kizlar merhaba 29 haftamdayim Allah'ım bir haftadır beni mahveden mide yanması var midem yemek borum felaket yanıyor doktor renne duo yazdı onu kullanıyorum ama o anlık rahatlatıyor su içmeye korkar oldum bu aralar onda bile midem yanıyor varmı sizin farklı kullandığınız şeyler.
Merhaba canım..Maden suyu iç iyi gelirr 💜

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Pronat not aldım randevum yakında doktora bir soyliyeyim ismini inan su içince bile mide yanarmi yaaa şimdiye kadar yoktu 1 haftadır çok siddetlendi
Valla ben hamileliğimin başından beri o haldeyim 4 aylık olsun geçer dediler yok geçmiyo

Pronat not aldım randevum yakında doktora bir soyliyeyim ismini inan su içince bile mide yanarmi yaaa şimdiye kadar yoktu 1 haftadır çok siddetlendi
Benim baştan beri öyle

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar