Gebelikte migren?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Gebelikte migren? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,672 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte migren?
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Migren olduğuna eminsen sadece baş ağrın var ise Önce ılık bir duş al canım sonra kendine sade Türk kahvesi yap içine birkaç damla limon sık afiyetle iç baş ağrına olan odağını kesecek birşeyler yap başım ağrıyor gidip uyuyayım dersen o komutla uyuyamazsın hep öyle odaklı kalırsın kendini oyalayacak şeyler bul zorla kendini diren sonrasında geçecektir bende çok atak geçirdim hamileyken migren daha Bi zor oluyor Allah yardımcın olsun
Normalde migren ilacı kullanıyorum ama hamilelikte doktor kesti o yüzden böyle azınca kötü oluyorum 😔 uyudum karanlık oda olsun diye gözüme başörtü bağladım ama yine de olmadı şimdi duş aldım neskafe iç dediler içiyorum birazdan da senin dediğini yaparım cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hep mi ağrıyor yoksa yeni mi başladi cnm
Hamileligim ilk gününden beri çekiyorum ara ara normalde migrenim vardı ilacım vardı ama doktor kesti

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
İç cnm baş ağrısna iyi geliyo bn bebeğim daha iki aylıkken günde 2 bardak iciyodum çok şükür hiç bsy olmadı hala arasira içiyorum geçen başım ağrıyodu eşim gelip iç dedi

Yok canm vanliyim bn
Urfalılar kaçak çay çok düşkünler içmeyince vsş arıyor ondan sordum

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Normalde migren ilacı kullanıyorum ama hamilelikte doktor kesti o yüzden böyle azınca kötü oluyorum 😔 uyudum karanlık oda olsun diye gözüme başörtü bağladım ama yine de olmadı şimdi duş aldım neskafe iç dediler içiyorum birazdan da senin dediğini yaparım cnm

Hamileligim ilk gününden beri çekiyorum ara ara normalde migrenim vardı ilacım vardı ama doktor kesti
Hamilelik migreni tetikler canım doktorum öyle söylemişti oyüzden daha da zor oluyor hele ki havalarda bu kadar sıcak olunca atak geliyor yani ilaç kullanamadığın için acilde yardımcı olurlar ama sürekli olacağı için kendini alıştırma beynine komut ver odağını kes inan işe yarayacak başın çok ağrıyor anlıyorum ama bunu dene rahatlayacaksın

Urfalılar kaçak çay çok düşkünler içmeyince vsş arıyor ondan sordum
Bende vanlıyım hiç görmedim vanı ama annemde çaykoliktir içmeyince başı ağrıyormuş günde kaç demlik içiyor bilmiyorum 🙈😅

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik migreni tetikler canım doktorum öyle söylemişti oyüzden daha da zor oluyor hele ki havalarda bu kadar sıcak olunca atak geliyor yani ilaç kullanamadığın için acilde yardımcı olurlar ama sürekli olacağı için kendini alıştırma beynine komut ver odağını kes inan işe yarayacak başın çok ağrıyor anlıyorum ama bunu dene rahatlayacaksın
sürekli serum yiyordum doktorum dedi artık bu kadar serum takamayiz bu şekilde olmaz dedi o yüzden daha da gidemiyorum 21+4 günlük hamileyim ve havalar çok sıcak ve benm evim çatı katı olduğu için hiç esmiyor bunaldım

Bende vanlıyım hiç görmedim vanı ama annemde çaykoliktir içmeyince başı ağrıyormuş günde kaç demlik içiyor bilmiyorum 🙈😅
Benm annemde öyle hava sıcaklığı önemli değil oturusta tek demliği tek başına içiyor

Ben urfalıym ama bende sevmem çayı bide şekersiz içerim
Ben icersem demli içerim 1 bardak anca

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok siddetliy baş ağrım var. Migrenim azdı mide bulantısı esliginde eşimde burda değil acile gidemiyorum ne yapim geçmiyor karanlık odada uyudum nafile yaramadı 😔😔 21+4 günlüm
Geçmiş olsun canım nasıl oldun geçti mi ağrın? Migren ilacını almadan kolay kolay geçmiyor da deli ediyor o ağrı insanı Allah yardımcın olsun. Ilık bi duş alıp karanlık ve sessiz bi odada uzanmak uyuyabilirsen birazda uyumak iyi gelir aslında ama işe yaramamış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar