Sorum var Gebelikte myom olan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiangnz1 tarafından oluşturulan Gebelikte myom olan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 230 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte myom olan
Konbuyu başlatan Rabiangnz1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben şuan 9 haftalık hamileyim. 6. Haftamda kahvemsi bi leke geldi acile gittim 1 gün yatış var dediler myom olduğunu söylediler ve riskli olduğunu söylediler. Kendinde myom olup sağlıklı bi şekilde doğum yapan bebeğini kucağına alan oldumu nasıl Bi süreç bu bilgisi olan yazabilirmi

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben şuan 9 haftalık hamileyim. 6. Haftamda kahvemsi bi leke geldi acile gittim 1 gün yatış var dediler myom olduğunu söylediler ve riskli olduğunu söylediler. Kendinde myom olup sağlıklı bi şekilde doğum yapan bebeğini kucağına alan oldumu nasıl Bi süreç bu bilgisi olan yazabilirmi
Bende 3 tane vardı birtanesi bebekle beraber doğuma kadar 8 cm büyüdü sezeryan sırasında 8 cm olanı aldı diğer ikisi duruyor fakat çok ağrı yaptı bende hamilelik sırasında onun dışında başka sorun olmadı kanama vs gibi hayırlısı ile kucağına alırsın inşallah 2.5 ay oldu doğum yapalı benim

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canm bilgim yok

Tüm sayfalar yüklendi.