Gebelikte ödem ve kasinti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esradincer26 tarafından oluşturulan Gebelikte ödem ve kasinti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 386 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte ödem ve kasinti
Konbuyu başlatan Esradincer26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan baltaciirem

Esradincer26

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben bugün 11. Haftaya girdim ama sabah uyandığımda ellerim şişmiş ödem toplamış ve el parmaklarım kaşınıp alerji olmuş haldeydi bu durumu yasayan varmi neden olur sizce normalmi?

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tuz tüketimini minimuma indirmeli, tansiyon kontrolü yaptırmalı, bol su tüketmelisin

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben bugün 11. Haftaya girdim ama sabah uyandığımda ellerim şişmiş ödem toplamış ve el parmaklarım kaşınıp alerji olmuş haldeydi bu durumu yasayan varmi neden olur sizce normalmi?
Canım tuz tüketme bol su iç spor yap yürüyüş yap birde o kaşıntı gebelikten olabiliyor bende olmuştu doğum yapınca geçiyor ama ben doktoruma gittim o bana krem verdi bana geçer inşallah cnm

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Şişlik için tuzu ve baharatı azalt canım bol şu ve yürüyüş yap kaşıntı için de yediğin birşey mi dokundu acaba sen yine de doktoruna bi krem yazdır istersen

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum tuzu azaltmalisn bol bol su tüket geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.