Sorum var Gebelikte Oruç tutmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rabia2712 tarafından oluşturulan Gebelikte Oruç tutmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 585 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Oruç tutmak
Konbuyu başlatan rabia2712
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep 73

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben 10 haftalik hamileyim fazla bulantım olmuyor dün oruç tuttum bir sıkıntı yaşamadım bugünde niyetliyim bir sıkıntı yasamazsam benim gibi gebeyken oruç tutan varmı bebeğime zarar verirmi endişeliyim
Yani canım sana kalmış bi zararı yok bebeğe sende iyisen tut ben 39 haftalığım tutuyorum şükür rabbim kolaylaştırıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba ben 10 haftalik hamileyim fazla bulantım olmuyor dün oruç tuttum bir sıkıntı yaşamadım bugünde niyetliyim bir sıkıntı yasamazsam benim gibi gebeyken oruç tutan varmı bebeğime zarar verirmi endişeliyim
Ben her iki gebeliğimde de tutmuştum canım tercih meselesi

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Senin durumunu gebeliğin nasıl ilerlediğini biz bilemeyiz kuzum doktoruna danış sen en iyisi 🙏

Büşra akmeşe

Kayıtlı Üye
rank
Sen 10 haftalık hamilesin ve bebek senden besleniyor bence tutma küçücük meleği aç bırakma alllahim korusun ben 8 haftalık hamileydim oruç bitene kadar tuttum orucun yarısında melegimin kalbi durdu Allah göstermesin kimseye ama tutma aç bırakma onu

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Sen 10 haftalık hamilesin ve bebek senden besleniyor bence tutma küçücük meleği aç bırakma alllahim korusun ben 8 haftalık hamileydim oruç bitene kadar tuttum orucun yarısında melegimin kalbi durdu Allah göstermesin kimseye ama tutma aç bırakma onu
Yaaaa çok üzüldüm kuzum doktorum bana sakın tutma dedi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
bebek zaten sende olan vitaminlerle besleniyor Allah orucunu kabul etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar