Gebelikte rüya görüp etkisinde kaldım normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Gebelikte rüya görüp etkisinde kaldım normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 990 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte rüya görüp etkisinde kaldım normal mi ?
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasin annesi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dun ruyada bebeyimi kaybetdiymi gordum😔dunen bir stresliyim 25 hafdalik hamileyim ya neden öyle bi rüya goruyumki?
Hamilelikte böyle rüyalar oluyor bende iki hamileliğimde de çok saçma çok korkunç rüyalar gördüm halada görüyorum daha dün böyle kötü bir rüya gördüm allh hayırlara çıkarsın de unut yorumlatma birde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar dun ruyada bebeyimi kaybetdiymi gordum😔dunen bir stresliyim 25 hafdalik hamileyim ya neden öyle bi rüya goruyumki?
Hamilelikte gebe kadınların çok korkuturlwr canım bende ilk haftalqri hep öyle şeyler görüyordum şükür yavaş yavaş azaldi öyle rüyalar uyumadan önce istersen.3 kulhuvallah 1 Fatiha oku canım inşallah bir daha görmezsin

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Benim öyle rüyalar görüyorum ki bazen valla anlatsam korkarsın 😄 takmiyorum rüya diyorum unutuyorum sende takma rüyalar tersine çıkar derler rabbim bebeğine sağlıklı sıhhatli ömür versin

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
İnternette araştır oku anlarsın hamilelikte tuhaf rüyalar görülmesi normal hormonlardan kaynaklı sen araştır daha iyi anlarsın canım bende ne rüyalar gördüm ama hiç kafama bile takmadım normal olduğunu okudugumda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar