Gebelikte saç kesimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlat aşığı tarafından oluşturulan Gebelikte saç kesimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,021 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte saç kesimi
Konbuyu başlatan Evlat aşığı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar suan 18 haftalık gebeyim.. Ben aslında gebelıkten önce saç kestirmeyi düşünüyordum ama regli gecikince beklemek istedim boya ve kesim için şimdi saclarım uzun ya ıkı ay sonra burası cok nemli sıcak olacak ve kestirsem mi diyorum annem kestirme ömrü kısalır dıyor gerci ama benm batılım yoktur yine de fikrinizi almak istiyorum 🙈
Banada öyle dediler bende kesmek istiyorum hem uzun hem çok sacim inanmiyorum zaten aslıda yok arastirdim batılmış ama yinede içim rahat etmiyo kesemiyorum kesmicemde 😂

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar suan 18 haftalık gebeyim.. Ben aslında gebelıkten önce saç kestirmeyi düşünüyordum ama regli gecikince beklemek istedim boya ve kesim için şimdi saclarım uzun ya ıkı ay sonra burası cok nemli sıcak olacak ve kestirsem mi diyorum annem kestirme ömrü kısalır dıyor gerci ama benm batılım yoktur yine de fikrinizi almak istiyorum 🙈
Banada öyle dediler ama asıl bebeğin alacaği vitamin ve minerali saç aldığı için saç kestirmek o yüzden sakıncalı

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ölümle saçın hiçbir alakası olamaz böyle bir inançta mantıkta çok saçma inanma böyle şeylere kestir hamileliğin saç kesmeye hiçbir engeli olamaz 💐

Tüm sayfalar yüklendi.