Gebelikte saçın beyazlaması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Gebelikte saçın beyazlaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 291 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelikte saçın beyazlaması
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Ya benim bu hamileliğimde saçlarım bi anda beyazladı. 4 ay önce de vardı ama tek tük.. şimdi tepem olduğu gibi bembeyaz.. böyle bir durumla karşılaşan oldu mu aranızda:cry: normal mi bilemedim

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. Ya benim bu hamileliğimde saçlarım bi anda beyazladı. 4 ay önce de vardı ama tek tük.. şimdi tepem olduğu gibi bembeyaz.. böyle bir durumla karşılaşan oldu mu aranızda:cry: normal mi bilemedim
Canım gebelikte oluyor malesef annenin vücudu değişiyor mesela benim hamileliğimde kulağım tıkanır temizlenmeden açılmaz oğlumda gene bu aylarda tıkandı şimdi kızımda da tıkandı gidip açtırmam lazım kimisinin yüzüne leke vurur kararız kiminin dişleri düşer anlayacağın hamilelik kolay değil🥲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla daha 22 yaşındayım gebelikte 😂😂sanki tek tük olan beyazlrım bir baktım birden çoğaldı 😂😂. Şükür şimdi gerş eski haline dönüyor ama gebelikte baya beyazlamıştı sanırım hormonlardan canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Gebelikte hormonal değişiklikler nedeniyle vücuttaki pigmentasyon değeri de yükselip azalıyor bölgesel kararmalar saçta olan değişiklikler normal aslında

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar