Gebelikte sigara?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Paramedik anne tarafından oluşturulan Gebelikte sigara? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,080 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte sigara?
Konbuyu başlatan Paramedik anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım önermiyorlar bebek için ama kız kardeşim içti iki hamililğinde de hamdolsun ama iki yeğenim de bir sorun çıkmadı bende sigara kullanıyorum ilk hamililğimde haftada bir içerdim ikinci hamileliğim ama tiksindim 1 aydır belki fazla içmiyorum kokusu bile tiksindiriyor

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah bende tiksinebilirim çok dua ediyorum ama tiksinemedim bir türlü malesef.ilk hamileliğimde de içmiştim düşük kilo dışında bir sorun yaşamadım,beslenmeme de çok dikkat ediyorum ama insan vicdan azabı duyuyor yine de 😏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah bende tiksinebilirim çok dua ediyorum ama tiksinemedim bir türlü malesef.ilk hamileliğimde de içmiştim düşük kilo dışında bir sorun yaşamadım,beslenmeme de çok dikkat ediyorum ama insan vicdan azabı duyuyor yine de 😏
Aynen canım insan içiyor içtiğine de pişman oluyor sonra da. İnşallah tiksinir bırakırsın. Herşeyden tiksindim bi sigaradan tiksinemedim 3ünde de

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Çok illet bişey bu çok sağlam bir irade olması lazım ki birakilabilsin.nereden alıştık hiç bilmiyorum 🤷 birkaç forumda okumuştum gebelikte sigaranın zararlarını azaltmak için yoğurt yiyenler vardı,ne kadar etkili acaba bir fikriniz var mı ?😍

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok illet bişey bu çok sağlam bir irade olması lazım ki birakilabilsin.nereden alıştık hiç bilmiyorum 🤷 birkaç forumda okumuştum gebelikte sigaranın zararlarını azaltmak için yoğurt yiyenler vardı,ne kadar etkili acaba bir fikriniz var mı ?😍
Aynen canım bırakabilsek iyi de ben beceremedim 🙄 yoğurt illaki faydalı canım ama sigara üzerinde ne gibi bi etkisi var bilemiyorum. Gebelikte zaten günlük 1 kase yoğurt yemen, 1 büyük bardak süt içmen gerekiyor. Beslenmene dikkat et canım günlük yeteri kadar vitamini al en azından illa faydası olur sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🥰

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Bence sigara olucak bebeğinden daha önemli olduğunu sanmıyorum 1tanede içsen gûnde zararlı bende içiyordum youtubede bi video izledim 1 cekme bile nekadar zararli olduģunu gosteriyody o yuzden sigaradan nefret ettim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar