gebelikte sirkeli su icmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan gebelikte sirkeli su icmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 266 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte sirkeli su icmek
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gebelikte sirkeli su icmek zararli nette idrar yoluna iyi geldigi yaziyor gece hic uyuyamadim ya korkuyorum bebege bisey olur diye 🥺

Kizlar gebelikte sirkeli su icmek zararli nette idrar yoluna iyi geldigi yaziyor gece hic uyuyamadim ya korkuyorum bebege bisey olur diye 🥺
Elma sirkesinin bağırsak sorunlarına ve idrar yolu enfeksiyonuna iyi geldiğini okumuştum malum hamilelikte de bazı sorunlarla karşılaşıyoruz o sebeple içtiğim suya bir miktar karıştırıyorum gün boyu içiyorum kokusu v.s de olmuyor herhangi bir sorun yaşamadım. Mümkünse doğal ev yapımı olursa daha iyi olur tabi ama değilse güvendiğin herhangi bir marka olabilir. Doktorlar canlı şu için diyor tansiyon sorunun yoksa birkaç damla limon suyuda damlatabilirsin. Ama tabiki kendi bunyeni tanıman lazım birine iyi gelen başkasına gelmeye bilir.

Tüm sayfalar yüklendi.