Sorum var Gebelikte sırt ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Gebelikte sırt ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 615 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte sırt ağrısı
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betüşşş

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftalığız bugün çok fazla sırt ağrısı var sırtımın üstü kürek kemiklerim sızlıyor resmen artık göğsüme vuruyor sıcak tutuyorum yine geçmiyor yatamıyorum bile o kadar rahatsız edici dün duş alıp uyudum acaba üşüttüm mü yoksa hamilelikten mi sizce öyleyse ne iyi gelir sizce
Yani benim sırtımda özellikle gece ağrıyo sabah kalkamıyorum yataktan bazen

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 haftalığız bugün çok fazla sırt ağrısı var sırtımın üstü kürek kemiklerim sızlıyor resmen artık göğsüme vuruyor sıcak tutuyorum yine geçmiyor yatamıyorum bile o kadar rahatsız edici dün duş alıp uyudum acaba üşüttüm mü yoksa hamilelikten mi sizce öyleyse ne iyi gelir sizce
İkinci gebeliğimde çok şiddetli yaşadım sırt ve bel ağrısını malesef hiçbişey geçirmiyor canım ağrı kesici içip duruyordum

E

Elvira123

Guest
Guzelim cinsi ilişkiden de ola bilir eger cinsi iliski yasiyosan biraz ara vere bilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.