Sorum var Gebelikte soğuk algınlığına ne iyi gelir?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Gebelikte soğuk algınlığına ne iyi gelir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 740 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte soğuk algınlığına ne iyi gelir?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 👼👼1995👼👼

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36 haftalık gebeyim. Biraz üsütmüşüm bogazım feci ağrıyor. Dünden bu yana çay iç, iç içim dışım çay oldu. İşte kara biberli çaylar, balı yaç veya sadece bal. Bu gün de zencefilli, limonlu ve ballı çay yaptım içiyorum. Başka bir önerisi olan var mı? Bir an önce iyileşmek için ne yapabilirim?
Canım 1 ay önce bende senin gibi oldum boğazım ağrıyordu filan ıhlamur yaptım sık sık içtim geçti çok şükür birde parol içebilirsin çabuk geçer çok geçmiş olsun

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım ❤️
Sağol canım ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım 1 ay önce bende senin gibi oldum boğazım ağrıyordu filan ıhlamur yaptım sık sık içtim geçti çok şükür birde parol içebilirsin çabuk geçer çok geçmiş olsun
Burda ıhlamur bulamama malesef. Marketlerden anca salamma ıhlamur çayı alabilirim o da aynısı olmaz 😊

Şahsen ben ballı limonlu ılık su veya ballı sütle geçiriyorum boğaz ağrılarımı kuzum sanada tavsiye ederim
Bakalım ben de limonlu su içiyordum bu günden itibaren ballı süte de başladım inşallah biran önce geçer ya 😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sağol canım ❤️

Burda ıhlamur bulamama malesef. Marketlerden anca salamma ıhlamur çayı alabilirim o da aynısı olmaz 😊

Bakalım ben de limonlu su içiyordum bu günden itibaren ballı süte de başladım inşallah biran önce geçer ya 😊
İnşallah kuzum Rabbim tez vakitte şifa versin inşallah ❤️

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36 haftalık gebeyim. Biraz üsütmüşüm bogazım feci ağrıyor. Dünden bu yana çay iç, iç içim dışım çay oldu. İşte kara biberli çaylar, balı yaç veya sadece bal. Bu gün de zencefilli, limonlu ve ballı çay yaptım içiyorum. Başka bir önerisi olan var mı? Bir an önce iyileşmek için ne yapabilirim?
Kuzum kara bibər az kullan.Erkən doğum yapa bilir.

Tüm sayfalar yüklendi.