Gebelikte soğuk su içmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan Gebelikte soğuk su içmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,069 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte soğuk su içmek
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar biliyorsunuzdur hava çok sıcak dayanilcak gibi değil bende bu sıcaklarda çok susuyorum çok su içiyorum soğuk su bebeğe zararı olmaz dimi yada doğumdan sonra bi zararını görürmüyüm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar biliyorsunuzdur hava çok sıcak dayanilcak gibi değil bende bu sıcaklarda çok susuyorum çok su içiyorum soğuk su bebeğe zararı olmaz dimi yada doğumdan sonra bi zararını görürmüyüm
Bebeğe zararı olmaz canım o bebeğe gidene kadar nerelerden geçiyor merak etme ben kışın bile dolaptan su içiyorum 3. Bebeğim onla falan bişey olmaz korkma ☺️

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bebişe olmazda üsütebilirsin bende de ates basma vs var soguk suyla yıkanıyorum resmen hasta olmazsak iyi 😬

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Bebişe olmazda üsütebilirsin bende de ates basma vs var soguk suyla yıkanıyorum resmen hasta olmazsak iyi 😬
Valla bi kere soğuk su içmekten midem bi ağrımışti her yerim sanci yapiyodu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Fazla soğuk içme hasta olabilirsin bebeğe bir zararı olmaz
Yok çok soğuk değil cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Fazla soğuk içme hasta olabilirsin bebeğe bir zararı olmaz
Yok çok soğuk değil cnm
Bebeğe zararı olmaz canım o bebeğe gidene kadar nerelerden geçiyor merak etme ben kışın bile dolaptan su içiyorum 3. Bebeğim onla falan bişey olmaz korkma ☺️
Doğumdan sonra sanci yapmasinda

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğe birşey olmadığını kusunca sıcak olmasindan anladım günden itibaren bende içim de pişmanlık hissetmiyorum soğuk su içince. 😘🤣
Aynen canım diyorum ya o su bebeğe gidene kadar nerelerden geçiyor. Tek yaşanacak problem aşırı soğuksa mide ağrısı olur. Mideden çıkana kadar vücuttaki kanın organların sıcaklığını alıyor zaten

Tüm sayfalar yüklendi.