Gebelikte son haftalarda mide bulantısı yanma durumu normal mi ?

• Konbuyu başlatan ...
  • Toplam 30 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Gebelikte son haftalarda mide bulantısı yanma durumu normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,018 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte son haftalarda mide bulantısı yanma durumu normal mi ?
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Bebek midene baskı yaptığı için bulantı ve yanmaya sebep oluyordur. Kıl tüyle alakası yok canım hurafe onlar :)

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank

...

Moderator
Mod
rank
Kontrolun ne zaman cicegim doktora bi soyle bakalm
Cuma günü hem kontrol hemde anesteziyle görüşeceğim nasip olursa.iki gün önce doktordaydım.O gün eve gelince başladı canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek midene baskı yaptığı için bulantı ve yanmaya sebep oluyordur. Kıl tüyle alakası yok canım hurafe onlar :)
Bir anda mide bulantısı başlayınca tedirgin oldum canım.☺️

Sen bi beni gör yanma mide bulantısı resmen recep ivedük gibi kılllı olacak 😭😂😂😂
Ay canım öyle de bari iki gündür tedirginim.Aman canım recep ivedik gibi olmasınlar🤣🤣🤣🤣

Yine de doktoruna sor. Gebelik zehirlenmesi de varmış. Onda da mide bulantısı oluyormuş
Sağol canım☺️

Son düzenleme:

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Panik atak için klinik psikolog bulabilirseniz iyi olur ilerlemeden terapiyle çözebilirler aynı durumları yaşamış biri olarak tavsiye ederim ❤️

Amin cnm ❤️ sanada ❤️
Canımsın bana bı tavsiye ver gerçekten asansör e biliyorum bı sikinti gözüm numaralarda 12.kattayim bide markete gidince bogulucam sanki bide neye dikkat ettim hastane gittim o kalabalık o havasız ortamda ölücem adım yansada muayene olsam çıksam dedim kalp atislarim yükseliyor nefes alamıyorum sanki doktoruma sordum dedi panik atak sin icinden konuşuyorum mesela cikicaksin şimdi az kaldı falan diye

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın bana bı tavsiye ver gerçekten asansör e biliyorum bı sikinti gözüm numaralarda 12.kattayim bide markete gidince bogulucam sanki bide neye dikkat ettim hastane gittim o kalabalık o havasız ortamda ölücem adım yansada muayene olsam çıksam dedim kalp atislarim yükseliyor nefes alamıyorum sanki doktoruma sordum dedi panik atak sin icinden konuşuyorum mesela cikicaksin şimdi az kaldı falan diye

Böyle durumlarda nefes alışverişin düzenli tutmaya çalış 3 er 5 karmaşık bir şekilde saymaya çalış kendine sürekli birşey olmadığını söylemen gerekiyor müzik dinle rahatlatıcı müzikler iyi gelir... YouTube falan açabilirsin rahatlatıcı müzikler yaz (klasik müzikde olur) telefonunda bulunsun öyle durumlardada açıp dinlemeye çalış iyi gelir... Ama dediğim gibi terapi önemli... Baştan bu durumu yok edersen terapiyle iyi olur...tabiki maddiyat önemli maalesef ülkemizde seanslar pahalı ve devlette yeterli psikolok ve zaman yok.

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Böyle durumlarda nefes alışverişin düzenli tutmaya çalış 3 er 5 karmaşık bir şekilde saymaya çalış kendine sürekli birşey olmadığını söylemen gerekiyor müzik dinle rahatlatıcı müzikler iyi gelir... YouTube falan açabilirsin rahatlatıcı müzikler yaz (klasik müzikde olur) telefonunda bulunsun öyle durumlardada açıp dinlemeye çalış iyi gelir... Ama dediğim gibi terapi önemli... Baştan bu durumu yok edersen terapiyle iyi olur...tabiki maddiyat önemli maalesef ülkemizde seanslar pahalı ve devlette yeterli psikolok ve zaman yok.
Haklısın canım tamam dediklerini mutlaka yapicam Allah razı olsun 🙏💕

Tüm sayfalar yüklendi.