Gebelikte spor 🏃‍♀️🏃‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Gebelikte spor 🏃‍♀️🏃‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,007 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte spor 🏃‍♀️🏃‍♀️
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelik pilatesi yapan var mı bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ben YouTube'da eskiden spor yaptığım bir kadın vardı Tuğçe Alpay onunla yine gebelik pilatesi yapmayı düşünüyorum ama bişey olur mu diye korkmuyor da değilim 🙄😱
Bişi olmaz canım ben hamileliğim boyunca hayvan baktım bişi olmadı doğuma gidiceğim gün bile sabah sılaj doldurmuştum eşimle.

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bişi olmaz canım ben hamileliğim boyunca hayvan baktım bişi olmadı doğuma gidiceğim gün bile sabah sılaj doldurmuştum eşimle.
Annemde öyle diyor çok çalıştım son ana kadar da çalışmaktan geri kalmadim bebeğe bişey olmadı diyor ☺️☺️ bende pilates yapacağım bakalım bolca da yürüyüş çünkü kilo almaya başladım bu beni bunaltiyor 😅😅

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Spor ve yürüyüş hem anne sağlığına iyi geliyor hemde doğumu kolaylaştırıyor diye biliyorum kuzum
Bende spora başlayacağım bir saatte yürüyüş yaparım bakalım sporu yarım saatlik periyotlar halinde yapacağım fisiklsel ve ruhsal olarak iyi gelecek inşallah bide doğumu kolaylaştırırsa harika ötesi olur 🤗🤗🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım 15 kilo aldım diyet yapmadığım halde 3 ayda bütün kilolarım gitti.
Karnım eskisi gibi dümdüz olsun istiyorum çevremde doğumdan sonra kiloları gitmeyen insanlar gördüm ondan baya korktum inşallah benimde kilolarim doğumdan sonra hemen gider 🤗🙏

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Bende spora başlayacağım bir saatte yürüyüş yaparım bakalım sporu yarım saatlik periyotlar halinde yapacağım fisiklsel ve ruhsal olarak iyi gelecek inşallah bide doğumu kolaylaştırırsa harika ötesi olur 🤗🤗🥰🥰🥰

Karnım eskisi gibi dümdüz olsun istiyorum çevremde doğumdan sonra kiloları gitmeyen insanlar gördüm ondan baya korktum inşallah benimde kilolarim doğumdan sonra hemen gider 🤗🙏
Gider canım korkma

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelik pilatesi yapan var mı bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ben YouTube'da eskiden spor yaptığım bir kadın vardı Tuğçe Alpay onunla yine gebelik pilatesi yapmayı düşünüyorum ama bişey olur mu diye korkmuyor da değilim 🙄😱
Ben 20.haftadan beri yapıyorum canım zaten plates topu ile çok basit hareketler yapılıyor geçen hafta belime ağrı girmişti işyeirnde eğildiğimden bel ağrısına iyi gelen hareketlerde yapıyorum daha iyi oluyor yapmasam kendimi hantal hissediyorum 30+5 teyiz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

İnşallah kuzum biz elimizden geleni yapalım da gerisi Allah'a kalmış. Rabbim kolay doğum, eli ayağı düzgün aklı fikri yerinde hayırlı evlat nasip etsin sağ salim kavuşalım bebişlerimize. Annelik çok başka bişey hamilelikte başlıyorsun yaşamaya. Ben her gün elimden geldiğince yarım saat yürüyüş yapmaya çalışıyorum gerçekten psikolojik olarak etkisi çok güzel inşallah doğumdada güzel etkisini görürüm

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ben 20.haftadan beri yapıyorum canım zaten plates topu ile çok basit hareketler yapılıyor geçen hafta belime ağrı girmişti işyeirnde eğildiğimden bel ağrısına iyi gelen hareketlerde yapıyorum daha iyi oluyor yapmasam kendimi hantal hissediyorum 30+5 teyiz
Bende 19 haftalık olacağım inşallah yapmaya başlayacağım hem seviyorum sporu hemde hareketsizlikten daha fazla halsizlik hissetmeye başladım

İnşallah kuzum biz elimizden geleni yapalım da gerisi Allah'a kalmış. Rabbim kolay doğum, eli ayağı düzgün aklı fikri yerinde hayırlı evlat nasip etsin sağ salim kavuşalım bebişlerimize. Annelik çok başka bişey hamilelikte başlıyorsun yaşamaya. Ben her gün elimden geldiğince yarım saat yürüyüş yapmaya çalışıyorum gerçekten psikolojik olarak etkisi çok güzel inşallah doğumdada güzel etkisini görürüm
Amin inşallah canım 🤗🥰 bebislere sağlıkla kavuşuruz 😍😍

Amin inşallah canım 🤗🥰 bebislere sağlıkla kavuşuruz 😍😍
Bu arada Allah'ım sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin inşallah 🙏🥰🥰🤗🤗 baya büyümüş senin minnak 💜💜

Tüm sayfalar yüklendi.