Gebelikte temizlik maddeleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İnci GÖKTUĞ tarafından oluşturulan Gebelikte temizlik maddeleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 433 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte temizlik maddeleri
Konbuyu başlatan İnci GÖKTUĞ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedef

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaslar size şunu sormak istiyorum. Malum gebelikten dolayi her temizlik malzemesini kullanamiyoruz ama evde de temizlik yapmak gerekiyor. Ben şöyle düşündüm mesela tuvaleti kullandigimiz sac sampuani ile yikasak ya da ev temizliginde sampuan , sivi sabun kullansak olur mu ? Ya da kullananlar var mi ? Siz nasil temizlik yapiyosunuz?

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
B
Merhaba arkadaslar size şunu sormak istiyorum. Malum gebelikten dolayi her temizlik malzemesini kullanamiyoruz ama evde de temizlik yapmak gerekiyor. Ben şöyle düşündüm mesela tuvaleti kullandigimiz sac sampuani ile yikasak ya da ev temizliginde sampuan , sivi sabun kullansak olur mu ? Ya da kullananlar var mi ? Siz nasil temizlik yapiyosunuz?
En kullanıyorum benimde çamaşır suyu kullanamıyorum sıvı sabun mintak kullanıyorum

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 2. Gebeliğim ve her türlü deterjanı kullanıyorum tuvaleti yıkarken maske takıyorum sadece . Temizkikte yapılmazsa olmuyor ki başka türlude temiz olmuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar