Gebelikte ultrasonda cinsiyet kaçıncı haftalarda netleşir ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeniannee tarafından oluşturulan Gebelikte ultrasonda cinsiyet kaçıncı haftalarda netleşir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,018 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte ultrasonda cinsiyet kaçıncı haftalarda netleşir ?
Konbuyu başlatan Yeniannee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Zilankay

Kayıtlı Üye
rank
Kızdır canm cunki kizlar sakliyo gostermiyo benim kızımda gostermedi 14 haftayken Dr kıza benziyor dedi sonra 16 haftalıkken zor gösterdi Dr dediyse doğrudur canm ama sen yinede bekle kesinlessin
Uf ne alaka kız saklıyor erkek aciyo bilmem ne insanlarında umutlariyla oynuyorsunuz benim iki çocuğumda 20 haftada kendini belli etti biri kız biri erkek arkadaşımda 14 haftalık yüzde 90 kız denildi 20 haftada erkek yani zaten mantıken en doğru vakit 17-20 haftada kesinleşir su eskiden kalma bilgileri bı kafanixdan silin

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Uf ne alaka kız saklıyor erkek aciyo bilmem ne insanlarında umutlariyla oynuyorsunuz benim iki çocuğumda 20 haftada kendini belli etti biri kız biri erkek arkadaşımda 14 haftalık yüzde 90 kız denildi 20 haftada erkek yani zaten mantıken en doğru vakit 17-20 haftada kesinleşir su eskiden kalma bilgileri bı kafanixdan silin
Katılıyorum oğlum 24 haftalıkken öğrendim cinsiyeti pozisyon uygun deil görünmüyor diyordu doktoru kızımda 17 haftalık Ken öğrendim pozisyon uygunsa doktor gördüğü zaman söylüyor zaten kız olsa oğlum kız çıkardı hep bacakları kapalı duruyordu 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar