Gebelikte uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Gebelikte uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 430 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte uyku
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Jala

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 23 haftalik hamileyim.son 1 haftadir cok uyuyorum.ne zaman uzansam
Acayip uyku basiyor.normalmi boyle olmasi?uyumamin bebege zarari olurmu?

Kumsalın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız bebek bekliyorum ama 18 haftalığım başından beri uykuya düşkünüm çok uyuyorum 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız bebek bekliyorum ama 18 haftalığım başından beri uykuya düşkünüm çok uyuyorum 😅
Bende 2 oğlumda 4 aydan sonra uykuya düşmüştüm buda yeni bi hamilelik öğrenmeden uyumaya başlamıştım uyuyorm

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 23 haftalik hamileyim.son 1 haftadir cok uyuyorum.ne zaman uzansam
Acayip uyku basiyor.normalmi boyle olmasi?uyumamin bebege zarari olurmu?
Uyumanın bebeğe bi zararı olmaz cnm uykun geliyorsa bol bol uyu haftalar ilerledikçe ağırlaşıyorsun yatağa sıgmıyorsun ne tarafa yatsan canın acıyo o yüzden keyfini çıkar

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aha aynı ben kız bekliyrm bende çok uyuyorum ya her uzandığım yerde bı bakmış dalmışsm bende 24+5 günlüğüm
Aynen canım oğlumda da oturduğum yerde uyuya kalırdım kız çocuğunda da öyle oldu gece uyusam da gündüz fırsat bulduğum gibi tekrar yatıyorum 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar