Gebelikte vajinada varis

• Konbuyu başlatan Elife kaya
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Elife kaya tarafından oluşturulan Gebelikte vajinada varis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 491 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte vajinada varis
Konbuyu başlatan Elife kaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meleklerim
E

Elife kaya

Guest
Arkadaşlar 25 haftalık gebeyim vajinamda varis oluştu bu normal doğuma engelmi bı risk varmı bu olay hakkında bilgi sahibi olanlar paylaşsın lütfen

Cennetlı

Kayıtlı Üye
rank
Yok hıc merak etme engel yok benım 2 gebelıgımde olusdu normal dogum yaptım su anda 3 gebelugımde 22 haftalık hamılıyım su anda tekrar cıktı sadece agırlık oldugunda olusyor dogumdan son gerı gıtyor. Ablamın vacınalında. ayaklarında bıle var 3 dogum yaptı hıc sıkıntı olmady. Normal doguma hıc engel deıl

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 25 haftalık gebeyim vajinamda varis oluştu bu normal doğuma engelmi bı risk varmı bu olay hakkında bilgi sahibi olanlar paylaşsın lütfen
Canım nasıl anladın varis oluştuğunu agrı falan mı var benimde agrı var oturup kalkarken acıyor acaba varis mi

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-08-14
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun, ilk defa duyuyorum. Belirtileri neler acaba paylaşır mısınız merak ettim?

Tüm sayfalar yüklendi.