Gebelikte varis

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Plinn tarafından oluşturulan Gebelikte varis başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,411 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte varis
Konbuyu başlatan Plinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Plinn

Plinn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bir sorum olucakti size 28.6 gunluk hamileyim sag bacak arkasinda kilcal damarlar var varis 2 3 yerde az bisey sislik var damarlar cok yoğun sizde boyle bir durum yasayan varmi kadin dogum doktorum hamile icin kilotlu varis corabi yazdi ama giymesi sıkıntı acaba kalp damar a da gorunmem gerekirmi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kizlar bir sorum olucakti size 28.6 gunluk hamileyim sag bacak arkasinda kilcal damarlar var varis 2 3 yerde az bisey sislik var damarlar cok yoğun sizde boyle bir durum yasayan varmi kadin dogum doktorum hamile icin kilotlu varis corabi yazdi ama giymesi sıkıntı acaba kalp damar a da gorunmem gerekirmi
Geçmiş olsun hemen hemen her gebe varis sorunu oluyor malesef. Varis çorabı iyi geliyor diye biliyorum aynı zamanda bacaklarını 30 derece yüksekte tut 20 dk kadar dinlen faydası olur illaki ama konu gebelik olunca varisler fazlaysa kalp damara da gorunmeni tavsiye ederim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim de diz kapak altinda ic kisimda damarkar çıktı dokunsan patlıcak gibi gururken inanilmaz acıyo bende sargi beziyke sariyorum bacagimi doktor dogumdan sonra gecmezse ufak bi işlem yapılır dedi 🤦

Plinn

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun hemen hemen her gebe varis sorunu oluyor malesef. Varis çorabı iyi geliyor diye biliyorum aynı zamanda bacaklarını 30 derece yüksekte tut 20 dk kadar dinlen faydası olur illaki ama konu gebelik olunca varisler fazlaysa kalp damara da gorunmeni tavsiye ederim
Sagol canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de diz kapak altinda ic kisimda damarkar çıktı dokunsan patlıcak gibi gururken inanilmaz acıyo bende sargi beziyke sariyorum bacagimi doktor dogumdan sonra gecmezse ufak bi işlem yapılır dedi 🤦
Onsallah duzelir canm gecmis olsun sağol

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kalp damara vakit kaybetme görün fakat o da sana varis çorabı tavsiye edecek benim genital bölgeden bacaklara ve topuklarıma kadar indi ve doğuma son 10 gün kala gittim artık ağrılarından duramıyordum ugs çektirdim ameliyat olman şart dedi damarlarda kaçak var dedi doğumdan sonra gel dedi korkuyorum emin ol doğumdan sonra geçmiyor cnm kalıcı geçmiş olsun canım

Plinn

Kayıtlı Üye
rank
Kalp damara vakit kaybetme görün fakat o da sana varis çorabı tavsiye edecek benim genital bölgeden bacaklara ve topuklarıma kadar indi ve doğuma son 10 gün kala gittim artık ağrılarından duramıyordum ugs çektirdim ameliyat olman şart dedi damarlarda kaçak var dedi doğumdan sonra gel dedi korkuyorum emin ol doğumdan sonra geçmiyor cnm kalıcı geçmiş olsun canım
Bakalim canim onada gozukucem oyle dogolar dogumdan sonra duzelir diye ama dogum sirasinda normalde ikinirken damarlardan korkuyorum birtek patlar diye artik bi kal damarada gozukeyim bakalim ne der ona gore insallah ilerlemeden dogum olurda sonrasi onemli degil :)

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Bakalim canim onada gozukucem oyle dogolar dogumdan sonra duzelir diye ama dogum sirasinda normalde ikinirken damarlardan korkuyorum birtek patlar diye artik bi kal damarada gozukeyim bakalim ne der ona gore insallah ilerlemeden dogum olurda sonrasi onemli degil :)
İnşallah benim durumum çok fena İnşallah senin çok ilerlemez bacaklarına buz kompres i uygula günde 10 dk zaten doktorun söyler duştan sonra soğuk suyla yıka iyi geliyor rahatlatır

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Bu enim 3 gebeliğim canım ve hepsinde net 20 kilo aldım diğer ikisinde yoktu ama bunda oldu hem yaş ile hem hızlı kilo ile hemde henüz iki yaşamamış kızım olunca oldu heralde sola yattigim için devamlı benim ki sol alt baldirimda şimdilik öyle ağrısı yok ama bnde doğumdan sonra gidecek doktora inşallah ,1 bedende iki cansız işte vücutta bibyerde error veriyo rabbim dertlerimize derman versin bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alalimda varis falan geçer Allah'ın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar