Sorum var gebelikte yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde dilberatalay tarafından oluşturulan gebelikte yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 412 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte yardım
Konbuyu başlatan dilberatalay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Büyük şehir iletişim numarasından vatsaba yaziyom gebelik raporunu cikartirdim sağlık ocağından hemen ertesi gün aradılar 12 adet büyük süt getirdiler 9 ay boyunca alacağım soylenildi
Hamile olanların aliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Büyük şehir iletişim numarasından vatsaba yaziyom gebelik raporunu cikartirdim sağlık ocağından hemen ertesi gün aradılar 12 adet büyük süt getirdiler 9 ay boyunca alacağım soylenildi
Yardımcı olurmusun bana büyük şehir iletişim numarası falan vatsabdan ne yazdin gebelik raporu nerde çıkartın nereye teslim etin yardimci olsan sevinirim cnm

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olanların aliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yardımcı olurmusun bana büyük şehir iletişim numarası falan vatsabdan ne yazdin gebelik raporu nerde çıkartın nereye teslim etin yardimci olsan sevinirim cnm
gebelik raporunu sağlık ocağından aldım direk raporun fotosunu çektim vatsaptan ilgili kurumun numarasına attım dedim hamileyim hamile bakım sütünden faydalanmak istiyorum dedim onlar link atilar ona göre doldurdum form oluşturuldu direk mesaj geliyo zaten kaydınızın oluşturduğuna dair

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar