gebelikte zeka testi sıvı alınması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Renginim tarafından oluşturulan gebelikte zeka testi sıvı alınması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,479 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı gebelikte zeka testi sıvı alınması
Konbuyu başlatan Renginim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Renginim

Renginim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar zeka testi yaptırdım 18 haftalık gebeyim riskli cikmis devlette başka devlett Hastanesi'ne sevk edildim sıvı alınması lazımmış oradan özele gittim baktı ense kalınlığı na kemik yapısına gayet normal gördü devletteki doktorda kesin birşey demiyorum sadece tedbir amaçlı git dedi sizce ne yapmalıyım başına gelen varmı beni bilgilendirin lütfen tecrübeli annelere ihtiyacım var 😥

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar zeka testi yaptırdım 18 haftalık gebeyim riskli cikmis devlette başka devlett Hastanesi'ne sevk edildim sıvı alınması lazımmış oradan özele gittim baktı ense kalınlığı na kemik yapısına gayet normal gördü devletteki doktorda kesin birşey demiyorum sadece tedbir amaçlı git dedi sizce ne yapmalıyım başına gelen varmı beni bilgilendirin lütfen tecrübeli annelere ihtiyacım var 😥
Canım sonuç olarak bir sıkıntı çıksa anne karninda yapılacak bir mudahele yok bunu biliyorsun değil mi? Down sendromlu doğacak her halükarda sen sadece böyle birşey var mı yok mu öğrenmek istiyorsan tabikide amniyo sentez yaptırabilirsin o senin tercihin. Ama bir kaç doktor daha gez istersen.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun amniyosentez yaptırırsan kesin olarak bebekte kalıtsal bi sorun var mı yok mu belli olur ama riskli olabiliyor onu yaptırmak, sonucunda sıkıntı çıkarsa gebeliği sonlandırabiliyorsun o durumda bunu yaparım diyorsan yaptır amniyosentezi ama ne olursa olsun doğururum diyorsan o riske girme inşallah kötü bişey çıkmaz

Renginim

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun amniyosentez yaptırırsan kesin olarak bebekte kalıtsal bi sorun var mı yok mu belli olur ama riskli olabiliyor onu yaptırmak, sonucunda sıkıntı çıkarsa gebeliği sonlandırabiliyorsun o durumda bunu yaparım diyorsan yaptır amniyosentezi ama ne olursa olsun doğururum diyorsan o riske girme inşallah kötü bişey çıkmaz
Sağol canm allah razı olsn ben direk özele gittim bı sorun yok dedi bebeğe baktı santim santim baktı bı sorun yok dedi bilmiyrm ne yapacagimi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Oyle testleri keske yaptırmasınız canım bazı doktorlar yapılacak diyor nedenini demiyor acıklama yapmıyor sadece kafa karıstıyorlar eger utrasonda hersey normal gorunuyorsa oyle testlere gerek bile yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ense kalınlık burun kemıgı yapısında gelısımınde Bı sıkıntı yoksa testlere gerek yok bence

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canm allah razı olsn ben direk özele gittim bı sorun yok dedi bebeğe baktı santim santim baktı bı sorun yok dedi bilmiyrm ne yapacagimi
İnşallah yoktur bi sorun canım sonlandırmak istersen öyle bi durumda oda çok kötü bi iğneyle bebeğin kalbini durdurup normal doğum yapıp alıyorlar bebeği rabbim kimseye yaşatmasın çok kötü🙏😔 18 haftalık olmuşsun 20 ye kadar bekle amniyosentez yaptırma şimdi 20den sonra detaylı ultrasona gir orada da belli oluyor herşeyi inşallah bi sorun sıkıntı olmaz sağlıkla alırsın bebeğini kucağına ben bile çok üzüldüm inan inşallah yanılmışlardır🙏🙏

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Korkma emin ol bsy yoktur inşallah geçen görumceme de öyle demişlerdi gayet sağlıklı bebeği burun kemiği ve ense kalınlığı normalsa hiç korkma Allah büyüktür ama emin ol bebeğin sağlıklidir inşallah 🤲

Renginim

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah yoktur bi sorun canım sonlandırmak istersen öyle bi durumda oda çok kötü bi iğneyle bebeğin kalbini durdurup normal doğum yapıp alıyorlar bebeği rabbim kimseye yaşatmasın çok kötü🙏😔 18 haftalık olmuşsun 20 ye kadar bekle amniyosentez yaptırma şimdi 20den sonra detaylı ultrasona gir orada da belli oluyor herşeyi inşallah bi sorun sıkıntı olmaz sağlıkla alırsın bebeğini kucağına ben bile çok üzüldüm inan inşallah yanılmışlardır🙏🙏
Sağol canm allah razı olsn iki kızım var bu erkek o kadar üzülüyorum ki Allah'a dua etmekten elimden birşey gelmiyor

Evet canm
Trisomi mi çıktı

Evet canm
Trisomi mi çıktı

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canm allah razı olsn iki kızım var bu erkek o kadar üzülüyorum ki Allah'a dua etmekten elimden birşey gelmiyor

Evet canm

Evet canm
Bol bol dua et canım inşallah bi sorun yoktur 2li 3lü testte mi çıktı o? Öyleyse o testlerde yanılma payı çok yüksek oluyor en garantisi detaylıyı bekle içini de ferah tut inşallah bişey yoktur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar