Sorum var Gebelikte Zeytinyağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Gebelikte Zeytinyağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte Zeytinyağı
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

İlk heycan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar daha az çatlasın diye karna zeytinyağı sürmek bebeğe zarar verir mi sizce?
İçinde ne olduğunu bilmediğimiz, dünya paraya satılan çatlak kremleri kadar zarar vermez emin ol. En azından doğal. Ben bebeğim için bile pişik kremi, bebek yağı vs yerine zeytin yağı kullanacam. Annem de bizi öyle büyütmüş

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bn hindistan cevizi yağı kantoron yağı ve kakao yağı kullanıyorum bnce muthisler özellikle kantoron hücre yenileyici özelliği var
Gerçekten mi canım bizde de kaynanam İn kendi yaptığı kantaron yağı var zarar verir diye sürmüyordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İçinde ne olduğunu bilmediğimiz, dünya paraya satılan çatlak kremleri kadar zarar vermez emin ol. En azından doğal. Ben bebeğim için bile pişik kremi, bebek yağı vs yerine zeytin yağı kullanacam. Annem de bizi öyle büyütmüş
Haklısın canım ben de o kremleri kullanmak istemiyorum eşim de izin vermez o yüzden doğal çözümler arıyorum kendimce

Tüm sayfalar yüklendi.