Gebelikten sonra ilk reql olan arkadaşlar bi bakarmısınz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Gebelikten sonra ilk reql olan arkadaşlar bi bakarmısınz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,521 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikten sonra ilk reql olan arkadaşlar bi bakarmısınz
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler
Teşekkür ederim kuşum insaAllah bnmde öyle olur icerde kalan pis kan mı ilk attqmz acaba ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde oqlumda 9 ay sonra olmustum kızımda 3 ay oldu oldum
İnşallah canım olabilir benim ilk adetimde kanama çok çok yoğun gelmişti afedersin kan parçaları bile vardı .normalde de adetim yoğun gelir ama okadra değildi canim

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 ay 2 qun oldu doqum yapalı adet oluyorum sanırım bilmiyorum kahwerenqi şeklinde oluyorum norml mi sizin nasıl oldu ilk reqlniz🌹
Gülüm önce bazı kadınlarda oluyor lekelenme sonra bi ikş gün bazende 1 2 hafta sonra tam adet görüyorsun. Ben ilk iki bebekte dogumdan 2 ay sonra adet oldum 3.de 40 başı gördüm yani 41.gün adettim. Tanıdıklarım var 6 ay adet görmeyen veya sadece kahve lekelerle 6 7 ay adet gibi olan. Şimdi senden pıhtı falan da gelebilir normal onlar korkma sonra cocuk mu düşürüyom falan die 😂😂 öpüldün.. ❤️

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Gülüm önce bazı kadınlarda oluyor lekelenme sonra bi ikş gün bazende 1 2 hafta sonra tam adet görüyorsun. Ben ilk iki bebekte dogumdan 2 ay sonra adet oldum 3.de 40 başı gördüm yani 41.gün adettim. Tanıdıklarım var 6 ay adet görmeyen veya sadece kahve lekelerle 6 7 ay adet gibi olan. Şimdi senden pıhtı falan da gelebilir normal onlar korkma sonra cocuk mu düşürüyom falan die 😂😂 öpüldün.. ❤️
Normalde de pirtili olurdu kuşum benim ilk 2 qun. Ama şuan kahwerenqi akintim oldu kesildi eşim diyor yoksa yinemi hamilesin insaAllah deqilmdr. İlk qebeliqmde yasamdm bu durumu bende bilemedim ne oluyor doqumdan sonra kontrolde qitmedim

Mesajlar iç içe qectiqi için böyle yazmak istedim hepinize çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun 🌹🤲 adetmi bilmiyorum kahwerenqi oldu sadece lawabodan lawaboya kesildi böyle olanınız warmi peki

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan 1 ay sonra oldum 2 gün kahverengi leke ardından 10 gün yoğun bir kanamam oldu ama çevremde 1 sene Regl olmayan tanıdıklarım var bünyeden bünyeye değişiyor inş olursun bir an önce

M

Mutlu anne 5

Guest
Kızlar 3 ay 2 qun oldu doqum yapalı adet oluyorum sanırım bilmiyorum kahwerenqi şeklinde oluyorum norml mi sizin nasıl oldu ilk reqlniz🌹
Ben doğumdan 2 ay sonra oldum ama normal hamile kalmadan önce nasıl geliyorsa öyle geldi yani değişmedi. Senin ki kahverengiymiş bilemedim eğer azsa brlki akıntıdır

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Normalde de pirtili olurdu kuşum benim ilk 2 qun. Ama şuan kahwerenqi akintim oldu kesildi eşim diyor yoksa yinemi hamilesin insaAllah deqilmdr. İlk qebeliqmde yasamdm bu durumu bende bilemedim ne oluyor doqumdan sonra kontrolde qitmedim

Mesajlar iç içe qectiqi için böyle yazmak istedim hepinize çok teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun 🌹🤲 adetmi bilmiyorum kahwerenqi oldu sadece lawabodan lawaboya kesildi böyle olanınız warmi peki
Kız şüphelendiysen test yap.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar