Sorum var Gebeliyin ilk haftalarindaa bulantı olmamasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kamila tarafından oluşturulan Gebeliyin ilk haftalarindaa bulantı olmamasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,377 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeliyin ilk haftalarindaa bulantı olmamasi
Konbuyu başlatan Kamila
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın
B

Beyza gül

Guest
Canım ,hayırlı olsun ben 8. Ayı bitrdim hatırladığım kadarıyla 2 defa bulantım oldu sadece bulantı istidat değil onun haricinde hiç bir şeyim olmadı .Allah hayırlısını versin kucağına al sağlıklıca inşallah ❤️🙏😘

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle balım herkeste farklı oluyor 😊🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Offf 😣çok kötü canım yaaa
Öyle kuzum her kesde farklı geciyor her gebelik de farklı ay ben hic bulantısı kusması olmayanlardan olmaq isterdim 😄yani resmen beni yıpratdı bulantı kusma şimdide ara ara devam ediyor midem yanıyor boğazım ağrıyor🤦 ama cekdiyimze deyiyor kuzum İnşaAllah bebeişlerimzi sağ salim kucağımıza alırız 🤲🤗😍

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Öyle kuzum her kesde farklı geciyor her gebelik de farklı ay ben hic bulantısı kusması olmayanlardan olmaq isterdim 😄yani resmen beni yıpratdı bulantı kusma şimdide ara ara devam ediyor midem yanıyor boğazım ağrıyor🤦 ama cekdiyimze deyiyor kuzum İnşaAllah bebeişlerimzi sağ salim kucağımıza alırız 🤲🤗😍
Aynen öyle balım bulantı insanı perişan ediyor bişey yiyorsun o yediğin şeyi hemen dışarı atıyorsun ya mide ekşimesi en berbat olanı😣 ama senin dediğin gibi sonunda çektiğimize değiyor🥰🥰🥰🥰 sağlıkla alırız inşallah balım 🥰🥰🥰🥰🥰

Maalesef çiçeğim Allah kimseye yaşatmasın bu durumu 🤦🏻‍♀️
Amin balım Amiin 😣 berbat birşey

Canım cinsiyetle alakası yok ben ilk gebeligimde erkekti doğuma gidene kadar bulantım vardı. İkinci gebeligimde erkekti 1 ay geçti bulantı başladı 7 yada 7.30 aylıkken bitti. Surda son iki ayın normal çok şükür. Bazilarida hiç bulantısı olmuyor şahsen ben olmayanlardan olmak isterdim. Birde her çocuk kendine özgü oluyor ve her hamilelikte öyle
Aynen öyle balım herkeste farklı oluyor ben ilkinde çok çektim ama bunda hiç yok çok şükür 🥰🥰

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle balım bulantı insanı perişan ediyor bişey yiyorsun o yediğin şeyi hemen dışarı atıyorsun ya mide ekşimesi en berbat olanı😣 ama senin dediğin gibi sonunda çektiğimize değiyor🥰🥰🥰🥰 sağlıkla alırız inşallah balım 🥰🥰🥰🥰🥰

Aynen öyle balım herkeste farklı oluyor ben ilkinde çok çektim ama bunda hiç yok çok şükür
Öyle balım cok kötü bir durum oy yemek ne kelime ben bu gebelikde 10 gün hic bir şey yeyemidiğimi hadırlıyorum yatağdan kalkamaz hale gelmişdim 🤦ay gitsin o günler gelmesin😑Amin kuzum Amin İnşaAllah Rabbim herkese çocuğunu sağ salim kucağına almayı nasib etsin 🙏🤲😍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Aynen öyle balım herkeste farklı oluyor ben ilkinde çok çektim ama bunda hiç yok çok şükür 🥰🥰
Hemde nasıl yaşayan bilir 🤦🏻‍♀️

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Öyle balım cok kötü bir durum oy yemek ne kelime ben bu gebelikde 10 gün hic bir şey yeyemidiğimi hadırlıyorum yatağdan kalkamaz hale gelmişdim 🤦ay gitsin o günler gelmesin😑Amin kuzum Amin İnşaAllah Rabbim herkese çocuğunu sağ salim kucağına almayı nasib etsin 🙏🤲😍
Geçecek inşallah balım yarısını geçtin yarısı kaldı🥰🥰 amin canım benim 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar