Sorum var Gebeyim cok kilo aliyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde minikanne95 tarafından oluşturulan Gebeyim cok kilo aliyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 542 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeyim cok kilo aliyorum
Konbuyu başlatan minikanne95
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

cana

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 13 haftalik gebeyim, 7 kilo aldim simdiden 9 haftada 66dan 73 e ciktim. Aranizda boyle olan oldumu naptinizz
Aynen canım bende aynı şekil çok fazla kilo alıyorum 33haftalık hamileyim 20 kilo aldım şimdiden ama hamur işi çok tüketme ben başta çok tüketiyodum o şimdi kestim biraz bakalım umarım bir faydası olur😁😃

A

Aysunnnn

Guest
İlk hamileligimde 34+5 de dogum yaptim. Ve 98.8 ile doguma girdim. 67 kilo hamile kalmistim. Hersey cok zorlasiyor yolun daha basindasiniz lütfen dikkat edin . Kizim suan 9 yasina giricek ve ben o kilolari veremedim tup mide ameliyati oldum :( suan hedef kiloma ulastim ama simdi tekrar hamileyim 12+4 ve henuz kilo almadim umarim bu sekilde devam eder fazla kilo alimi hem tansiyon hemde gebelik kolestazina sebeb olabiliyor

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 13 haftalik gebeyim, 7 kilo aldim simdiden 9 haftada 66dan 73 e ciktim. Aranizda boyle olan oldumu naptinizz
Ben de cok kilo almistim ama 5 ogun yemek yiyordum ve risk var diye hep yatiyordum. Ama aralarda bol miktarda meyve yiyordum. Meyve yemeyi ve su icmeyi artirinca kilo alimim normale dönmüştü. Sonuc olarak 17 kilo alarak dogum yapmistim.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım daha sağlıklı şeyler yemeni tavsiye ederim Hani hamur işi gibi çikolata tarzı şeylerden biraz uzak dur hani bayağı bir almışsın bebeğin de hem sağlıklı beslenmiş olur Sen de sağlıklı beslenmiş olursun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla kilo veriliyor geri bende 20 kilo almıştım. 55 ile grbe kalıp 75 ile doğurdum 😂😂luan 57 kiloyum doğumdan sonra 61 e düşmüştüm sonra da 57 ye düştüm

Tüm sayfalar yüklendi.