Sorum var Gebeyim

• Konbuyu başlatan Melike akil
  • Toplam 156 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melike akil tarafından oluşturulan Gebeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,329 kez görüntülenmiş, 156 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebeyim
Konbuyu başlatan Melike akil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Bunca ay olmadıysa canım evlatlık edinebilirsin kuzenim öyle yaptı
Allah düşmanıma da vermesin ama sen kaybedersen öyle yaparsın o aptal fikirlerini kendine sakla 1 kere olmuş bi daha neden olmasın öyle lafmı edilir dengesiz sen mümkünse foruma gelme buradaki insanların sinirlerini bari zıplatma!!!!
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diyecek birşey bulamadim🥲
Üzülme canım maalesef dengesiz insan patavatsız çok böyle ALLAH ın hazinesinde herşey çok bi daha verir Rabbim en hayırlısıyla inşallah❤️

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Sadece kuzenim yaşadığı için dedim neden kızıyorsunuz hemen kötü birşey demedim size gercekten
Yazdığınız cümlelere bir bakin kötü birşey var mi yok mu insanların çocuğu olup olmaması size mi kalmış kime göre neye gore olmuyor diyorsunuz hadsiz seni evlatlık alip almaması sana kalmamiş çocuğu boy boy olan insanlarda evlatlık aliyor...

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah düşmanıma da vermesin ama sen kaybedersen öyle yaparsın o aptal fikirlerini kendine sakla 1 kere olmuş bi daha neden olmasın öyle lafmı edilir dengesiz sen mümkünse foruma gelme buradaki insanların sinirlerini bari zıplatma!!!!

Üzülme canım maalesef dengesiz insan patavatsız çok böyle ALLAH ın hazinesinde herşey çok bi daha verir Rabbim en hayırlısıyla inşallah❤️
Allah razı olsun birtanem

Yazdığınız cümlelere bir bakin kötü birşey var mi yok mu insanların çocuğu olup olmaması size mi kalmış kime göre neye gore olmuyor diyorsunuz hadsiz seni evlatlık alip almaması sana kalmamiş çocuğu boy boy olan insanlarda evlatlık aliyor...
Canım benim ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar