Sorum var Geç döllenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde şu perisi tarafından oluşturulan Geç döllenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 253 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Geç döllenme
Konbuyu başlatan şu perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan şu perisi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Şuan 7hafta 6 günlük gebeyim ama ultrasyonda 5 haftalik diye yazıyor kese yeni oluşmuş doktor geç döllenme dedi 2 gündür lekelenmem var korkuyorum düşük mü yapıyorum diye akşam eşim gelince acile gitmeyi düşünüyorum bu durumu yaşayan var mı yazabilir mi 3. Gebeligim
Kuzum hic zaman kaybetmeden doktora git Allahim.hakkinda hayirli olanı nasıp etsin insallah bizede haber ver🤲🌸

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Şuan 7hafta 6 günlük gebeyim ama ultrasyonda 5 haftalik diye yazıyor kese yeni oluşmuş doktor geç döllenme dedi 2 gündür lekelenmem var korkuyorum düşük mü yapıyorum diye akşam eşim gelince acile gitmeyi düşünüyorum bu durumu yaşayan var mı yazabilir mi 3. Gebeligim
canim gitnmi acile?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı haberlerle inşallah kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar